bugün

*: rapidshare.com adlı dünyanın en büyük ve popüler upload/download sitesine gıcık olma, siteyi hacklemek, kafa atmak isteme nedenleridir... *: download edecekken çıkan aktivasyon kodunun bazen tuhaf tuhaf karakterlere sahip olması. 25 yaşında, gözü, zihni sapasağlam adamın bile tanımlayamadığı bazı harfler oluyor nitekim.
vermemesi.
(bkz: akilli ol rapidshare)
(bkz: emule)
Modemi tekrar başlatmaktan başka hiç bir kusur olmayan site. Gayet hızlıdır ve uzun bir süre dosyayı silmeden bünyesinde bulundurur.
modeme reset atılınca tekrar dosya ındırebılıyorsam ve sende bunu bılıyorsan,ee niye beni uğrastırıyosun güzel kardeşim
bekletme süresi.
yeni bir indirme için 1 saat sonra uğra diyen site. hayır modem i zırt pırt kapayabileceğim bir ortamda da değilim güzel kardeşim yapsana şunu ücretsiz.
56 k modemle bile 600 mb lik dosyanın 2 yıldır inmemesi.
hayır a*mına koyim bir de gold üyeyim. yürüyerek server'a gitsem cd'ye kopyalayıp gelirdim.
acaba herkesin modemi yeniden başlatıp indirmeye devam ettiğini bilmeyen site mi? hayır biliyorlarsa bu eziyeti niye çektiriyorlar, üye olcak adam hiç resetlemez zaten. *
premium hesap satabilsin diye her gün kendisine karşı yapılan tüm beleşçi saldırıları püskürtmüş olması sanırım. usdownloader falan var ama onların uzaktan bakan adam için pek bir avantajı yok. sonuçta yine modemi resetleyecek bir cacık lâzım.

bu sitede, hiçbir yerde bulamadığım tek şeyi buldum şu vakte kadar. o da sultan makamı dizisi. diğer her şeyim emule veya torrent ile hallediliyor.
abuk subuk, kedili köpekli kod fontları. fine reader okuyamıyor maalesef..
30 gün boyunca tıklanmayan dosyanın silinmesi mantığıyla iş görmeleri, 1,5 gb'lık oyunun 15 parthini indirdikten sonra son parçanın kimse indirmediğinden silindiğine tanık olmak.

birilerinin sakla samanı gelir zamanı ne demektir öğretmesi lazım acilen.
premium olmayınca veya usdownloader ile tanışmayınca başa gelen problemdir.
insanin almanca anlamasina ragmen rapidshare'deki anlatimdan bir bok anlamamasi bir nedendir.
herhangi bir warez sitesinde 100 film varsa 85 i bu işkenceci alman serverın elindedir.Hayır kardeşim hd film almışın, bölmüşün 50 parta ne gerek var rapid e atıyon.böl 400 mb a netload a at.
(bkz: file not found)
benim gibi beleşçilerin önüne pet shoptan hayvan seçmek gibi bir seçenek sunmaları. lan download yapacağız kediyle köpekle uğraşıyoruz.
kod'un isminden de anlaşılabileceği gibi harbiden de rapidshare kodu ama bize...
hiçbir neden yok. parayı veren takır takır linkleri indirebiliyor.
(bkz: taşşak geçmek)
modemi resetleme şansımız olmayan okul veya internet cafe gibi yerlerde, bir dosya için yarım saat bekletip, okulu asan talebelerin kı-nayt kasışını zorla izlettirdiği için..
(bkz: torrent)
Çocukluk, olm adam senin hayal bile edemeyeceğin veriyi tutyor serverda, bırakta 2 kuruş para kazansın. hayır rapid tarih oldu ortam orospu çocuklarına kaldı zaten upload sitelerini torrente bulamadığım ender, kimsenin seed etmediği dosyalar için kullanıyorum ve hey gidinin rapidi diyorum her kullandığımda adamdı lan rapid 400 kbsn ile dosya mı indirilirmiş upload sitesinden aslanım koçum adamsın.