bugün

Turkce rap demek istemişse haklıdır.
norm ender nedir ya. gidin elleran dinleyin madem öyle. aynı lacivert. türkçe rap diye bir şey yok moruk. ceza ve sagopa aktifken vardı sadece. şimdilerde saian kaldı sanırım rap adına rap yapan. rap nasıl oluştu önce onu bir öğrenin, rap'in amacını bir idrak edin. sağa sola küfür zannediyorsunuz. ya da neden anlatmaya devam ediyorum ki. al anlatsın rap'in ne olduğunu.

http://www.merakname.com/rap-nedir/
rap müziğin çıkış amacı hükumeti, devleti ve sistemi eleştirmektir. bunu türkiye'de yapan hiç kimse olmadığı için ortaya çıkan ürünlere rap müzik diyemeyiz.
Doğru diyen müzik öğretmenidir.
Rapı müzik olarak kabul etmek pekte mantıklı değildir.
tipik sistem öğretmenidir. zerre vizyon sahibi değildir. kitabı cümle cümle okutup gençlerin anlamasını bekleyen edebiyatçı gibidir.

bu hocaları tespit edip öğrenci yapıcaksın belki bu sefer adam olurlar diye.
rap müzikte hangi makamlar var?
Mahkeme tutanağı okuyan mübaşirin konuşmasının altına, 80 metronomlu sample drumu döşer, altına smallvall pad efekti yamanır. vıyt vıyt dj efektiyle zenci havası yaratıp müzik yaptım dersin. evirir çevirir kendi yazdığın basit uyaklı zincirleme kafiyeli sözlerini dinler ne abbas bişey yarattım diye düşünür, bilgisinin çeyreğine ulaşamayacağın öğretici kişilerle ilgili sanal alemde başlık açarsın. Keman yayını kullanıp sıfır beyinli özentilere tazeleme eğitimiyle sizi eğitmesi gereken öğretmen.