bugün

yerinde bir kampanya. alınteriyle kazandığı parayla rakı sofrası kurmayan, rakının aromasını gırtlağında hissederken dostlarıyla dertleşmeyen erkek, erkek olamaz. gitsin etek giysin.
geyikli tayt giymelidirler.
şu rakı muhabbetinden gına geldi. rakı mükemmel bir içki değil. içmeyen de normal insandır.
benimki kırmızı çiçekli olsun. yalnız boyum uzun ona göre alın. alınteriyle kazandığı helal parayı harama yatırmayan adama adamın hası derler.
bir popüler kültür domuzunun verdiği önermedir. zira izlediği dizi ve filmlerden etkilenip, bu zararlı içeceğin içenlerine üstünlük bahşettiğini düşünmekte. sessiz olun birazdan gider.
ben zemzem içmeyen adam tayt giysin diyomuyum?
(bkz: tamam)
Rakı icmedigim için etek giymede sıkıntı yok da alışmamis gotte tomman durmaz hesabı altan püfür püfür edince sıkıntı.
rakıyı beğenmeyip içmeyen erkek mi olur? şeklinde tepki verdiğim, yazarın spamladığı öteki entrysini dahi beğendiğim başlıktır. hanım arkadaşlarımız beğenmiyor olabilir, normaldir. ama rakı içmeyen erkek, söz grubundaki erkek kelimesi biraz sırıtıyor.
altına da külotlu çorap giysin malum havalar soğuk üşütmesin totosunu.
Peki rakı içip etek giyen bayanlar için bi önerin var mı?
gırtlağında hissedeceğin bişey var bende gel dediğim skimsonik zırva. içki sigara içmem. içip içip saçmalayanlar için barfiks çekmelik bar var.
Erkek olmak için rakıya muhtaç olmak da ayrı bir eziklik.
Her seyi gectim, bok gibi kokuyor lan.

Kendimi seviyorum, icmiyorum.
Arkadaş ergenliğe yeni girip rakı deneyimi yaşamış ve böyle bir kavrama ulaşmış aferin evlat.
fistan giysin. gerçek bir erkek sikeceği zaman sıyırması kolay olur.
rakı berbat bir içki. rakı içince triplere girip kendini erkek gibi hissedenler daha da berbat.
vodka için, vodka candır.
tayt da olabilir.
rakı içerken eteğini çıkarıp çıkarmayacağı merak edilen erkektir.