bugün

desene bu gece çok feminen bir feministim şeklinde düşündüren önerme.
şimdi ben içince şen şakrak, dünya tikime minare yalancıların dötüne modunda olduğum için bunun meali nedir merak etmekteyimdir. zira kendim yorum yapamamaktayım. ama mamağa hiç gitmedim. ne işim olur ki benim mamakta. ankarayı pek sevmem zati. gri siyah bir kent burası ondan. bir de deniz yok. öff ben konuyu unuttum. neyse ilk cümleme katılıyorum.
rakı masası erkekliğin doruk noktasına ulaştığı yerdir. freud ne kadar değerli bir bilim insanı olsa da her söylediği şeyi çekip cevirip sarmalayıp buralara baglamak doğru değildir zeki müren ise bu ülkede hala bestelerinin sanatcılar tarafından tekrar tekrar yorumlanan askı en güzel anlatan sanatçımızdır.

tanım: rakı içemeyenlerin bok attıkları erkeklerdir.
içki bütün kötülüklerin anasıdır.
(bkz: ana gibi yar olmaz)
iki tür erkek vardır, biri rakı içebilen erkek biri de rakı içemeyen erkek.rakı içip de freuda göre erkek kabul edilmiyosam o işte bi yanlışlık var.adım gibi eminim freud bilseydi rakının nası bişi olduğunu o da rakı içerdi.
rakıyı erkek gözükmek için içenler lisede karizma olsun diye sigaraya başlayan eziklerdir.

erkek adam erkek gibi gözükmek için rakı içmez zaten erkek olduğu için rakı içer.