bugün

raid' in yeni piyasaya sürdüğü kokusuz, doğa dostu ancak bir bir türlü sineği öldürmeyi beceremeyen aksine sineğe bir hareketlilik kazandıran, zehirlenme danışma merkezi arandığında yanlış numara çıkan ürünü.
herşeye rağmen ,piyasadaki 'elektrikli sinek avcısı 've 'sinek bilekliği' isimli ürünlerden daha etkili olduğunu düşündüğüm bir şey...
bataklık bölgesine yakın kurulmuş tatil beldelerinde sıklıkla ihtiyaç duyulandır.
insanı kanser eden sinek savardır. bildiğimiz eski mavi raid'in kutusunun yanından geçen sineklerin bile öldüğünü biliyoruz lakin bu yıl özellikle azıtan, kış gelmesine rağmen ölmemekte direnen kara sineğin beynine beynine sıksam dahi öldürme işlevini yerine getiremeyen sinek savardır.

en kötüsü ise sineklerin benimle tşşak geçmesine sebep olmasıdır. akşam yatmadan sıkıyorum, sinekler ortadan kayboluyorlar. bir tanesi yerde break dans edercesine can çekiştiği izlenimi veriyor yalandan.sonra sabah oluyor, ipneler resmen öperek uyandırıyorlar beni.

herhalde ben kullanmayı bilmiyorum bu raid'i, herhalde sinekleri bunun kutusuyla vura vura öldürmem gerekiyor.
*