bugün

ilgili Fıkraların bir şekilde bağlandığı genel konusu olup, şu ana kadar tespit ettiğim sorumlular başrahip (sıklıkla), mantar tarlasına yatan iki arkadaş, otobüs şoförü kevin, bir de tren yolcusudur.
Hayal kırıklığı yararabilir.
Önce biseksüelim dedi, geçen ensesti savunuyordu, şimdi tecavüze geldi. Muhtemelen yarın pedofili olacak. işte sapıklık böyle. Basit gibi görünen küçük Bir adımla başlar artık yolun sonu hangi uçuruma çıkarsa...
Sen de bu başlıkta tecavüzü savundu dediğim cümleyi göster o zaman? "Tecavüze geldi" demişim; savundu değil. Böyle kelime oyunu mu yapıcaz?
Senin idrak yollarında problem mi var? Geçen ensesti savunuyordu, şimdi tecavüze geldi derken; şimdi tecavüz konusuna geldi diyorum. Ki tanımında hiç de tecavüz karşıtı gibi durmuyorsun dimi bırak kelime kaşarlığını. Hepsi bir yana Sevgi nerden çıktı şimdi aq seni niye seveyim? Cük kadar yerde 10 kişi var yazdıklarına maruz kalıyoruz işte. Kayıt almama gerek falan yok senin bilmemen normal ama sıradan insan beyni o kadarını rahatlıkla muhafaza edebiliyor.
Veronika decide morrer kitabında rahibelerin hayal ettiği fantezi türü.
Paulo Coelho bu kitapta şöyle yazmıştı:

"Rahibe okullarında okumuş kadınlar;
cinsel tacize, aşağılanmaya uğramayı hayal ediyor,
takım elbiseli bürokratlar, Romanya'lı fahişelere sırf ayaklarını yalayabilmek için dünya'nın parasını ödediklerini itiraf ediyorlardı.
Oğlan çocuklarına aşık delikanlılar, kız arkadaşına tutkun genç kızlar...
Karılarının yabancılarla seviştiğini seyretmek isteyen kocalar,
Kocaları tarafından aldatıldığını sandığı anda mastürbasyon yapan kadınlar... Kapıyı çalan her tamircinin koynuna girme isteğini zor bastıran anneler,
sınırlarını aşmayı başarmış tuhaf görünümlü travestilerle yaşadıkları serüvenleri ayrıntılı olarak anlatan iyi aile babaları..."
Anlama puroblemi olan akepelilerin carpittigi konudur nonoşlar. Hem biz modern, çağdaş, ışıklı, enses, tecavüzcü, podofili geylerden nefret ederler hem de yazdıklarımızı kaydederler.

Uyma sen bu yabozlara bebişim, uyma. Hadi gidelim de daha modern, çağdaş, ışıklı mejralarda savunalim bu durumu.

138 mülyon dolar nerde ayol???
Rahibenin adı teresa olabilir.