bugün

Bir iki puan kaybedince heyecanlara kapılan kuş sürüsünü üzecek gerçek. Galatasaray'ın olduğu ligde siz anca ikinciliğe oynarsınız. Şikeci kardeşler sizi.
sevgili kuş familyasına mensup sözlüktaşlarım müsterih olunuz fazla kasmayınız çünkü bize her mayıs kupa getirir....
Bu yıl ve önümüzdeki pek cok yıl değişmeyecek olan mutlak gerçek. Ekstra bilgi olarak ilk yarıyı Galatasaray lider kapatır.
bu yıl galatasaraylıların söylediği söz. takımımıza bu kadar güveniyoruz heyecan yapmayın 2 maç kaybettik diye.
Ben demiyorum wesley sneider diyor.
fener mağlubiyetinden sonra bile geçerliliğini kaybetmeyen söz. elbette şike çetesi bu yola taş koymaya çalışacaktır. onları da perişan eder galatasaray.
Sarı kuşların kıçına yavaş yavaş kaçacak olan gerçektir. Mayıs'ta da burada olacağız.
'herşey geçer hatıralar kalır
size her mayıs bizi hatırlatır.''

şampiyonluğa bile gerek yok da neyse.
(bkz: he yarram he)
az kaldı mayıs ayına. kuş sesleri kesilecek bir müddet. sonra da başlarlar;
-süz şompiyon oldunuz amo büz süzü altu sufur yöndük bi kerem.
Dört yıldızlı forma hazırlıkları başladı.
bunu saçmalayan yazarın sezon sonu o entrylerin münasip yerine girmesi çok muhtemel.
mayıs ayında türkiye kupasında olan finalden dolayı söylenebilir söz.
hic zannetmiyorum demek istedigim onerme...

bu sefer gercekten sampiyonluk gorecegimize inanmiyorum ama sampiyonlar liginde iyi devam ederiz umarim.
yine doğru olacaktır. ulan 3 sene üst üste çok olmuyor mu ? pardon 4 de yapmıştık demi.
rahat olun demiştim.
yavaş yavaş hazırlıklar başlasın.
telekomda kuşlara koyar şampiyonluğumuzu ilan ederiz.
geçen haftaki bursa ve bugün eskişehir maçları.
bu bambaşka bir şampiyonluk olacak.
11 idi di mi puan farkı?

neyse üzülmeyin fenerli dostlar. bu önümüzdeki on yıl hep aynı şeyleri yaşayacaksınız. üzüleceğinize alışın. daha az ağlarsınız.
Kuşun kanatlarinin kırıldığı an olacaktir, net. Iyi gülerim valla.
sakin ol şampiyon şeklinde tepki verilecek önerme.
Aslan kükredi mi sampiyonluk geliyor demektir.
yanlış öngörü olmuş.
zira böyle devam ederse bu iş mayıs ayına kalmaz. Nisan da şampiyon olur Galatasaray.
bu akşamki oyunun kötü gibi gözükmesinin sebebi tabi ki chealsea maçı.
ama kimse de bu oyundan dolayı şampiyonluğun gelemeyebileceği konusunda umuda kapılmasın.
sonuçta kötü oynasak da yendiğimiz takım beşiktaş.

puan farkı kaldı 3.

şampiyonluk şarkısı düşmesin dillerden.
Şampiyonluk yakin, mesaleleri yakin!
Ve o gün geldiğinde tabi ki şunu duyacaksınız ;
- amo büz süzü altu sufur yenduukk bu keröm.
(bkz: göte giren başlıklar)