bugün

ilaç gibi radyo hehe tamam kral fm den caldım ama bu demek değil ki kral fm dinliyorum bi ara duymuş olabilrim. sinsi sinsi güldüğünü görüyor ve hemen entryne eksi oy veriyorum.

velhasıl yeni bi radyo işte. ben kurdum evet. basın yayın özgürlüğü. basın benim burda. yayın da benim özgür olan da. oturun adam gibi lan. alemin kralı benim

kuzucugum velev ki eglenmek için yapılmış öyle birşey. şu adresten ulaşabilirsiniz.

http://www.radyoaspirin.tr.gg

bayilikler verilecektir. *
flatcast 5 varken, 4.16'yı kullanan radyo.
flatcast 5 varken, 4.16 yı kullanan şuursuz radyo. modifiye etcez bi ara dur be adam. bu ne adam sendecilik bu nasıl kendini bilmezlik bu nasıl bir sstem. sistemin çarkları olmuşuz dönüyoruz datlım.

çıkarken ışıgı gapaüü gülüm.
her gün bi tane almak gerekir diye iğrenç bi espri yaptıran radyo. şimdilik iyi şeyler çalan mütevazı bi yer.. olay neymiş diye gelen herkese dj'lik teklif ediyorlar. teklifi kabul edecek ağzı laf yapan içinde bi yerlerde dj ruhu barındıran elemanlarla büyüyüp gelişecektir umarım. ismiyle ilgili "aspirin yapmayın" diye bir iğrenç espri daha yaptım mı what if'in gönlünü etmiş oluruz artık. bak yazdım radyon hakkında bir entry *
"hapı yuttuk" sloganıyla yayın hayatını sürdüren radyodur. yayına girer-girmez "sound" düğmesine basarak eğlenceli vakit geçirebileceğiniz yer. şaka lan şaka iyi parçalar çalıyor kereta.
iğrenç radyo, hiç girmeyin, dinlemeyin, bi boka benzediği de yok, sohbet desen, kimsenin salladığı yok, seviyesiz de ayrıca. djler habire milletle inatlaşır filan, saçma bi oluşumdur. uzak durulması gerekendir. ben öyle yaptım. *
(bkz: ilaç gibi radyo)*
genel müdürlüğü teklifini elimin tersiylen evet tersiyle değil tersiylen ittiğim radyodur.
hatta şahsım için açılmış radyodur, eğer itirazı varsa açanın buyursun söylesin... hea ama kuvvetle muhtemel cuma gecesi bir yayın yapacağım hem de hiçbir ücret talep etmeden... bak bunu babamın oğluna yapmam, bilesin...***
itiraf etmeliyim ki buna bayılıyorum.