bugün

saftorikliği kendisini komik duruma düşürecek derecede ileri götüren solcudur.

kendi ülkesinde atatürk ü kullanıp, terör yandaşlığı yapanlara kandığı yetmiyor gibi,

elin putininin atatürk ü kullanmasına da izin veriyor,

ve hatta üzerine onun söyledikleriyle gaza gelip,

"adam haklı yav" diyor.

vay benim saflarım vay, düşünmediniz mi hiç bu adamın,

ülkenizi sizin gibi eblehler sayesinde içeriden bölmeye çalışıyor olabileceğini.
Laikci sol kemalistlerin işi görevi budur .bu iş sebebiyle var olmuşlardır .
kendi devletinden kasıt türkiye hükümeti falansa, illa da soolcu olmasına gerek yoktur, çok güzel sağci da olabilir. zira " rahmetimiz gazabımızı aştı" diyen birisi, solcuyu değil direkt sağcı adamı rahatsız eder. şahıs böyle söyleyince direkt " ben tanrıyım, ben allahım" demiş olur çünkü.

e bi de üstüne üstlük, kadın satan, direkt bebek öldüren bunu video ya çeken, yayınlayan, çocuk ziken,kafa kesen adamların petrolünü satan bi tiplemeye her kim destek oluyosa, di mi, yani gayet normal olarak söylüyorum, o nesne insandan sayılamaz, öyle diil mi?...

solcuyu sağcıyı geç, insandan, adamdan sayılabilmek için, ilk şart, çocuk zikmenin, bebek öldürmenin, kafa kesmenin karşısında olmaktır...di mi?...ona destek olanlara destek olanlar da herhalde bu yukarıda saydığım eylemlere destek olmaları gerekir ki...bu destegi verenleri insandan saymamak gerekir.

yani putin ne demiş, ışid in petrolünü tayyibin ailesi satıyo demiş, demekle kalmamış bunu kanıtlamış. yani açıktan sormak lazım, kim cani adamın köpeği olmak ister?...yani illa solcu olmasına gerek yok onun..namazında niyazında normal müslüman bi adamın da oradaki duruşu, kesin olarak putin in yanındadır.
Putin bu ülkede yaşamıyor. Ama bu solcular bizim ülkemizde. Elbette birgün elimize düşecekler.
Kendi ülkesi ifadesi tanlıştır . Kendini bu ülkenin vatandaşı olarak görmeyen kendini piç ilan eden malum zihniyettir.
türkiye cumhuriyeti devletine (bkz: 90 yıllık reklam arası bitti) diyenler de bu devlet düşmanı solcular herhalde diye sorgulatmıştır.

sizin varlığınız bu devlete zarar, hala sağ-sol muhabbeti yapıyorsunuz. bir de tehdit savurmuş sadrazamın sol taşşağı elimize düşecekler diye. sen nasıl esed'i yanlış görüyorsan aynısını senin efendin için düşünüyorlar. bu kadar basit.