bugün

oldukça farklı düşüncelerdir..normal olan şeylerin dışına çıkan antisosyal kompliklerdir..örneğin kişinin ölü ile temasa geçme gibi bir hayal ve arzusu varsa bu kişinin psikopat olduğunun açık göstergesidir..insan mahremiyet sınırları içerisinde karşı cinsi hayal edebilir..bura da ppsikopat bir düşünce söz konusu değildir..ancak farklı tarz ilişki içerisinde olan ve ya olmaya çalışan her kişi psikopattır ve uzak durulması lazım gelen kişilerdir..ya da cinsellikten farklı olarak bir canlıya acı vermekten zevk almakta psikopat düşüncedir..ya da bir yerde saatlerce oturmak..birşeye ölümüne bağlanmakta psikopat düşüncedir..eninde sonunda psikopatlar hapsi boylar..olması lazım gelen de budur..saygılar efendim.
Başkasına zarar verme amacı güden düşünceler.

Başlık 2011 de ben açmışım. Yazınca karşıma çıktı. Şaşırdım. Ayrıntılı olarak psikopat düşünceyi 6.10.2011 de açıklamışım.
Benim düşüncelerimdir, kabul ediyorum. Yoksa bu kadar gereksiz insana tahammül etmek bu kadar kolay olmuyor malesef.
her düşüncem.
istisnasız her insanın sahip olduğu düşünceler, sadece çoğu insan bunu kendisne saklıyor.
Tahammülün yetersiz olduğu noktadan başlar. Bu aralar ben de olduğu gibi.