bugün

kıskanmışlar.
"Ferrarin olsa üstünü örter miydin Edward?" tribindeki "kısmetin nerden geleceği belli olmaz" felsefesine sahip kişidir.
Benim resmimi mi koysun?
sahte olmaktan kaçınan samimi bir insandır.çeşitli yakıştırma ve prim söylentilerini de takmıyordur.
Özgüven sorunu olmayan tip. bu başlığı açan adam yarın bir gün güzel/yakışıklı adamlar sokağa çıkmasın der. Şu yukarda bok atanların hepsi tipsiz değilse bende hesabı kapatırım.
Profil fotosu kısmını doğru değerlendirmiş kişidir.
Ağaç mısın, kuş musun derler adama.
öz güveni olan kişidir.
Istedigini yapmakta ozgur oldugu icin bunu kullanan tiptir. Herkes kendini saklamak zorunda mi amk? Yolunu ariyordur yazmis birde malin biri. Herkes sizin gibi asosyal degil, disarida hayati var. Ama sizin sozlugu asil kullanma amaciniz bu oldugu icin herkesi kendiniz gibi sanmanizi anliyorum.
Millet tipi gorup kacmasin diye ben koymuyorum
Benim o tip.

Peki neden?

Sözlükte bolca bulunan sivilce suratlı abazanlara kadın olmadığımı söylemekten şiştiğim için.

Hanımlar işiniz zor..
gotumuz donuk, sayilir mi?
yanlis yapmistir, daha iyi taninmak icin gotunun resmini koymasi gerekirdi.
neyi koyacaklar ya fake olmadığını ispatlıyor ışte.
vurduruyordur.
ya da vuracak birşeyler arıyordur.
Açıklama kısmına X kişisinin resmi uludağ sözlük hesabıdır da yazabilir.
tüm dünyanın tanıdığı bir isim olarak kedi resmi koyup da şaklabanlık yapacak değilim. herhalde kendi resmimi koyacağım
dikkat edilmesi gereken tip. şey yapabilir anlayamazsıniz.
fanatik beşiktaş taraftarının, hep bir ağızdan "koyduk mu?" demesine eşdeğer etki yaratır. haliyle tepkiyi de beraberinde yaratmış olur.
benim. kız olduğumu sanmasınlar diye koydum. kız zannedip yazan arizona kertenkelelerinin haddi hesabı yok (idi) çünkü. hem zaten suratım değil silüetim belli oluyor sadece, nedir?
Kendi fotoğrafını koyduğu yer sözlükse pek anlam veremem. Sonuçta anonim olduğun ve korkusuzca kendi fikirlerini paylaşacağın bir ortam. Kimse seni yargılayamaz çünkü tanınmıyorsun. Bu avantajı kullanmamak için kimseden korkunun olmaması gerekli herhalde.
Facebook mu kardeşim burası? Durumda paylaş o zaman. Fotoğraf atta, teyzen altına yorum atar.
Yani olabilir neden olmasın en azından ne olduğumuz belli.
Namussuz olması muhtemel tiptir.
Dudağımı kıydum olur mu?