bugün

Bu başlığı attırmak. Seni popüler yapmak.
Yazdığı saçma sapan entry ler ile popüler olan yazarın yazma amacı kadar anlaşılmaz değildir.
amacınız ne lan sizin?
popüler olmayan sözlük yazarlarının amacı yazmaktır. fikir beyanıdır.
popülerlik derdi olanlar facebook gibi yerlerde yazıyordur heralde.
Çok kolay bi cevabı var kardeş popüler olmaktır.
sözlük kalabalık gözüksün diye olabilir.
Akla geldikçe güldüren amaç. Evet.
Konuşacak kimse bulamayınca buraya döküyorum içimi. Bir de yürüdüğüm bi yazar var aslında.
hobi olarak yazıyorum.
belki de amaç popüler olmak falan değildir. düşüncelerini belirtmek ve bunları insanların okumasını istemendir.
yalnızlıktan yazıyorum.

bazen kalabalıklara karışmak istediğimde tek bağlantım sözlük oluyor ve onunla paylaşıyorum söylemek istediklerimi, kelimelerimi.

arada bir satırlarımı okuyanların artı veya eksi verdiklerini görünce "vay be hala yalnız kalamamışım" diyorum..

hele bir de takibe almıyorlar mı sevgili yazarlar işte o zaman acaba insem mi yaylalardan ovalara, karışsam mı kalabalıktaki yalnızlıklara diye soruyorum kendime...

işte sadece bu yüzden yazıyorum.. ve popüler olmamakta ayrıca hoşuma gidiyorum...
yerleri paspaslamak, caylari dagitmak, cicekleri sulamak gibi gorevlerin olusturdugu amac.

bu alt tabaka ile ayni sozlukte yazmak insanin agirina gidiyor, populer yazarlara ayri sozluk acilmali.
Popüler yazarları eksilemek.
popüler yazar olmaktan kaçınmak.
stalk yapmak için açıp arada bir yazıyorsak ne olmuş yani.
popüler bir sözlük yazarı olmak için, önce yazmak gerektiğini bilmeleri. zira yazmadan bırak popüler bir yazar olmayı, sıradan bir yazar bile olunmaz.
Yazmak.

Evet. Popüler olmak. Herkes sever. Ama bir şeye yaramaz be. Sonuçta hepimiz yazarız. Kardeşlerim yazın siz boşverin popüler olmak falan. Yazın gitsin. Evet.
görsel
Biraz kafa dağıtmak, uzaklaşmak, yazı yazarak biraz olsun rahatlamaya çalışmak.
Düşüncelerimin en azından bir yerlerde birileri tarafından okunduğunu bilmek beni mutlu ediyor.
Sözlükte topları toplamak.
Çünkü at kafası.
görsel
listede kalabalık yapmaktır. evet.
1- işsizlik,
2- iç dökmek,
3- iç sıkıntısı,
4- popüler olma sebebi.