bugün

Yazmış olmak için yazmaktadır. Şu egolarınızdan bi kurtulun derim. Siz birisini popüler yapsanız ne yapmasanız ne ? Ne katacak ki birisi tarafından popüler yapılmak, birisini popüler yapmak. Sen yazacaksın , o yazacak , birileri de okuyacak komikse gülecek, hüzünlüyse acısını paylaşacak. Yazan kişi bunu görmese de bilmese de. Tanımlanmamış ve bilinmeyen bir bağ oluşacak, tohumlar fidanlar büyüyüp ağaç olacak, bütün dünya buna inanacak birlik olacak. Belki de marlboro parliamentten pahalı olacak. Neye niyet, neye kısmet olacak. Bülbülüm altın kafeste olacak, yokluk belimizi bükecek, isyan edip gurbeti ben mi yarattım diye bağıracağız belki muhlis akarsu amca gibi. Kısacası yazacaksın, yazacağım, yazacaklar ; okuyacağım, okuyacaksın, okuyacaklar. Sadece rahat olun. Egoları yıkıp lego yapın. Hepsi bu.
Zaman geçirmek. NET.
can sıkıntısı.. çok yalnızım be!.
yazmak tarifsiz bir eylemdir. bazen blog, bazen twit bazen burası bazen telefonun notlar kısmı. haliyle mantık yürutmenin gereksiz olduğu mevzudur.
Can sıkıntısı.
yazmaktır. uzun bir zaman önce kimsenin beni dinlemediğini fark ettiğimde içimdekileri aktarmak için gelmiştim. bir adım öteye gidemedim.
yazı yazmayı yeni öğrendim pratik yapıyorum.
popüler olan yazarlarda bir zamanlar popüler değildi.
ben sadece benim gibi düşünen birkaç kişi bulabilirim ve bir iki bişey öğrenirim umuduyla geldim. popüler olmak istesem en son bulunmak isteyeceğim yer sözlük olurdu heralde. sözlükte memelerini ifşa eden ablalar üzerine alınmasın, öptüm.
Bir şeyler öğrenmek.
Zaman geçirmek.
Yazarım diye hava atmak.
Şahsen ben sadece kendimi burada iyi hissettiğim için yazıyorum. iyi miyim bence değilim ama buradaki kalabalık ve samimi ortam insana kendini iyi hissettiriyor. Bir nevi bulunduğum ortamdan kaçıp buraya sığınmak gibi yani.
can sıkıntısı.
hem size neeee.
ayak işlerini yapmak sağı solu toplamak gibi işlerdir. evet.
takılıyos abi.
can sıkıntısı. birde bir zamanlar beni okuyan değer veren insanları kaybetmeme arzusu.
Yazmak, sadece yazmak evet.
özgür hakkım ve sevdiğim için yazıyorum varmı ötesi.
Sana mı sorucaz ulan ne zaman nasıl ne yapacağımızı!
Sözlük dolu gözüksün. Figüran gibiyiz işte.
Şimdi popüleritemizi neye göre ölçüyoruz. Ona göre ezik miyim değil miyim anlayayım.

Arkadaşa söyleyin tez-antitez-sentez kavramlarını bi öğrensin gelsin. Popüler olmayan kisi olmadan popüler insan da olmaz.
(bkz: önemli olan katılmaktı)
Popüler olmamalarının sebebi her b*ka atlamamaları olmakla birlikte yazma amaçlarını bilmeniz yerine nerede konuşup nerede susacaklarını bildiklerini bilmeniz kafidir. Saygı. Saygılar...
"yazma" amacıdır. lan cevabı zaten sorunun içerisinde neyin mücadelesini veriyorsunuz. yazmaya geldik işte. popüler olunca ne olacak mesela yazdıklarımız altın sarısı falan mı gözüküyor diğer yazarlara ? üzerine sim mi atılıyor lan yoksa..

misal ben sözlüğü fight club e çevirmeye geldim milleti birbirine düşürüp dekmeler ile yımrıhlar ile kavga çıkartıyorum sonra her iki tarafada dalıyorum. neden ? çünkü amacım bu ehehehehe
lan ne kadar beyinsiz var sözlükte popüler olana para mı veriyorlar anasını satayım eğlence amaçlı yazıyoz popi olsanda aynı ollmasanda ego kasmanın bir anlamı yok .
arada bir girip bir şeyler yazmaktır. kimi zaman popüler yazarların popüler olma amacını sorgulamaktır.