bugün

yuzde yuzde dogru bir yargıdır. kesinlikle boylelerinin katli vaciptir. birine birsey olsun az canı yansın bakalım digeri yapabilir mi? nasıl olsa birsey olmuyor diyerek ellerinden geleni artlarına koymuyorlardır.
(bkz: tapu kadastro memurları rahatsız)
ülkemizin doğusunda yapılan eylerim çoğunda taş atanların çoğunluğunu oluşturan küçük çocukları düşündükçe '' hayır olamaz böyle şey '' diye karşı çıktığım düşünce.

edit: eksileyen arkadaşım çocuklardan bahsediyorum. gerzek.
(bkz: postacı ısıran köpeğin hadım edilmesi)
olaya "taş atmak" olarak bakan salakların garibine giden olay. dağa çık, devlet istiyorum diye haykır, 300 kişi toplanıp ona buna taş at, bayramda seyranda atm sök esnafa saldır, ondan sonra "vay amuna koyim polise taş atanı öldürüyolar fikret" de. ulan sokakta küfrettiğin adam çıkarır sıkar kafana, ne yani? hasta mısın, atmayacaksın o zaman taş falan. polise bir kere niye taş atılır? bir insan niçin askere taş atar?

taş var taş var. ben yoldan geçen askere su tabancamla su sıkıyordum, gülüp geçiyordu. "bu bir kürt tepkisidir!" diye haykırıp yumurta fırlataydım kafasına, o zaman görürdün, di mi?
Onları eğitmek gerekir ve yapılanın yanlış bir davranış olduğunu kavramalılar.Ceza bazen işe yarar ama önce eğitim
aihm'de hakkında en çok şikayet edilen ülkeler sıralamasında bir numarayı almamıza yeten ve hatta artan olay.
pek güzelmiş. sevdim. eline taş alan şuursuzca oraya buraya atıyordu. esnafın camını, bankanın atm sini filan düşünmüyorsunuz tamam da, polisleri de yaralıyordu bunlar. tabi polisin yaralanması kimsenin s.kinde değil affedersin. polis yaralanınca demokratik tepki oluyormuş.
Süper bir uygulama sana taş atana gül at felsefesi çok eskilerde kaldı.
(bkz: kendine biber gazı sıkanı öldürmek)