bugün

genelde okuldan kaçma eyleminden sonra yapılan durumdur. biz bu işi 3 kişiyle yapardık. bu 3 kişi aynı kafadan, kişilik özelliklerinin aynı olması gerekir. işin özü orda bu 3 kişi kafa dengi adam değilse, o playstation kapışmasından bir bok olmaz. biz birrbirimizi bulmuş 3 dangalaktık. elemanların isimleri, cemal,yasin ve tololo ve tabiki ailemizin playstationcısı okan.

playstation salonuna doğru gidilirken sohbetler başlar. yolda tartısmalar devam eder.
cemal:ilk ben başlıcam a.ınıza korum valla
tololo:hadi ya sen niye başlıyomuşsun. ananın en akıllı oglu sensin heralde. hem geçen en son ben oynamadım, yasinle sen ilk macı yaptın.
cemal:hayır olmaz! yazı tura atcaz ben yazıyım.
tololo:niye sen yazısın a.ına koyim!(sanki yazı olunca bi bok oluyor) hep sen yazı oluyorsun bu sefer sen tura ol!
cemal:tamam a.ına koyim. (para atılır tura gelir) gördün mü al sana yazı şimdi g.tüne sokarsın.
tololo:sus a.ına korum senin

ve nihayetinde salona girerler. playstation sahibi onları krallar gibi karşılar. karşılar tabi a.ına koyim bulmuş bizim gibi enayileri, yağlı müşteriyi oturdumu 6,7 saat oynayan malları bulmuş. müşterilerle takılır ve biz fişimizi alır oyunumza başlamak üzereyken yeni bi tartışma belirir.
cemal:birinci kol benim.
yasin:hayır benim a.ına koyim. adama bak ya birinci kolu alıyor hem onun markası sony benimkinin markası kskskkdk diye bokumdan yarrağımdan bi marka.
cemal:okandan git iste sony kol.
yasin:tamam a.ına koyim seninde sony inde.

ve ilk maç başla. yasinle cemal oynar, tololo da macı izler yenenle tololo oynayacaktır.
cemal: ve hakem düdüğü çaldı. iki takımada başarılar dilemiyoruz chelsea ye basarılar diliyoruz.
yasin: iyi oynayan kazanmasın, manchester kazansın diyoruz. ( bu arada gol olur)
cemal: a.ına korum göt balı. bala göte gol attın a.ına koyim. hem ofsayttı.
yasin:bi siktir git hemen bal oldu dimi.
cemal:daha mac bitmedi. (drogba gol atar ) gooooooooollll işte drogra attı golünü koydu
çocuğu. didie en sevdiği yemek midye.
yasin:a.ına korum kol bozuk. aldın sony i oh tabi bi dahaki macta ben o kolla oynıcam.
cemal, bi gol daha atar macı kazanır. tololo oturur bu sefer masanın başına

tololo: işte yılların usta deneyimi oturdu başına.
cemal:evet yılların zikilmiş deneyimi. aramızda 100 maç oynandıysa 99 u cemal in birini tololo kazanmıştır.
tololo: bi ziktir git görcez şimdi kim kimi yeniyor.

maçlar bite.r cemal şampiyon olur, doğal olarak fişi tololoyla yasin e ödetir. masaya doğru ilerlerler.
cemal:domalın hesabı bakıyım.
tololo: sus belanı zikcem. okan abi kaç para?
okan:5 milyon.
tololo:o kadar oynadık mı ya!
okan:al işte bak 5 saat olmuş. (yasin parayı verir tololo ceplerinden para arar)
cemal:paran yoksa okan abiye domalırsın nolcak.
tololo:sus bi a.ına koyim.
okan:merak etme istesende zikmem. senin kıllı götüne meraklı değilim.
tololo:cemal dışarda bak sana napıyorum.

evet ben bu cemal e hep yenilmişimdir. çok nadiren yenmiştirim, hani derler ya zikilen pehlivan güreşe doymaz diye. ne paralar kaybettim ben her seferinden ödedim fişi. hiç bi zaman cemal in beni yendiğine kabullenmedim. iyi bok yedim. hem okulum hem param gitti.