bugün

Ortaçağ ile birlikte artık yeni-platonik aşktır. Ben olmam, platon'u hiç sevmem.
her gün yeni birisine aşık oluyorum,ulaşmak için bir hareket geçtikten sonra nedense hevesim kaçıyor isteğim tükeniyor ve durup dururken muhabbeti sohbeti kesiyorum.

evet çok kötü bir izlenim bıraktığımın farkındayım ama ne yapayım sözlük,son kız arkadaşım tarafından terk edildiğimden beri kimseye karşı bir his besleyemez oldum.baya kötü etkiledi beni.
9 vardır rahat :D.
Ben ulaşınca aşkım da bitiyor. O yüzden burdan plotoniği olduğum kişiye sesleniyorum. Sana ulaşmamı sağlama.
Bir tane bir tanem.
2 tana 3te olabilir.
1.

o da ilk ve tek zaten. ama nedense sanki "en çok kimi sevdin" diye sorsalar, yine aynı kişiyi söylerdim. çünkü ona hiç ulaşamadığım için sanki en çok onu sevmiş en çok ona aşık olmuştum gibi geliyor.

yıllar sonra o kişi ile bir gün karşılaşıp vakti zamanında onu platonik olarak sevdiğimi söylediğimde "keşke zamanında bunu söyleseydin" tepkisi almıştım. hatun kişinin beyanına göre, ben hiçbir şey söylemesem de, o bunu bir şekilde hissetmiş, ama kuruntu yaptığını düşünüp bir şey dememiş. ve o zaman kıza gidip açılsaymışım birlikteliği kabul edecekmiş ama benden ses soluk çıkmayınca işine gücüne bakmış. evlenmiş, bir de kızı var.

siz siz olun gençler. platonik aşıksanız, zaman kaybetmeden gidip hislerinizi o kişiye söyleyin. çünkü zaman aleyhinize işliyor ve bok edeceğiniz hayat sadece sizin hayatınız olmayabiliyor.
Erkekler ne zaman mutlu olacakları biriyle evlenir biliyor musunuz?

Aşkın yalan sevginin gerçek olduğunu.
Aşkın geçici sevgi ve saygının kalıcı olduğunu anladıklarında mutlu olacakları biriyle evlenebilirler.

Sevgi ve saygı tanımakla ilgilidir. Peki ya aşk?
Nesine aşık oldun? Bakışlarına!
Ya sen? Duruşuna!
Yahu sigarayı tutuşuna aşık olanını gördü bu gözler!

O aşk değil, hoşlanma mı diyorsun?
Peki açıkla o zaman nedir aşk?
Sevgiden önceki son durak mı?
Sevgi ile saygı arasındaki enerji patlaması mı?
Nedir?

Erkekler ne zaman mutlu olacakları biriyle evlenir biliyor musunuz?

Aşkın yalan sevginin gerçek olduğunu.
Aşkın geçici sevgi ve saygının kalıcı olduğunu anladıklarında mutlu olacakları biriyle evlenebilirler.

Gerçekten tanımadığın; geçmişi ve ailesi hakkında detaylı bilgi edinmediğin ve en önemlisi farklı durumlarda verdiği samimi tepkilerini görmediğin biriyle sırf aşık olduğun için evlenecek sonra da mutlu olmayı bekleyeceksin öyle mi? Haydi hayırlısı. Zar bu belli olmaz.. belki dübeş gelebilir.
8'dir.

8'i de çok güzeldi.

Ama bir tanesi bile sevmedi.