Uzaktan seyretmekle başlayıp adını öğrenmenin bile kalbi yerinden çıkardığı ve genellikle ifşa olup reddedilmeyle sona eren herkesin en az bir defa yaşadığı aşk olayıdır. Lütfen bana mutlu sonla biten bir örnek verin.
platonikti. aramız oldu. karşılıklı zannettim. ve kapanış.
20 sayfa elimi klavyeden çekmeden yazabilirim ama gerekmez. yaşamayana anltamazsın. neyseki geçti.
Platonikti, aramız oldu, baya samimileştik, friendzone'a düşürdü beni, kapanış.
Böyle dediğime bakmayın. ben de 3 sene bunu yaşadım. sonunda sevdiğim kişi seni seviyorum dedi ama o kadar çok şeyi kırmıştı ki. Ama bende hata en yakın arkadaşıma aşık olmuştum gizlemek için başkasını seviyorum diye yalan söyledim öğrenince tepkisi çok ağır oldu haliyle.
platonik sevdiceğimle evliyim. mutluyum.
7.sınıftan beri olan durumumumdur 2 yıl boyunca platonik sevdim ve en sonunda unutabildim ama her adını duyduğumda gördüğüm de ki çok nadir içim acır cidden aklıma bi an gelir acı çekerim sevmiyorum hala ama ilk olmasından sanırım şuan da birini platonik seviyorum of be of.
Aşk mı bilmiyorum ama platonik olduğu bir gerçek.
Kelimeler albayim.

Ve karşılık da buldum. dunya'ya benzer bedenlerle gelmiş olmamiz bunu o kadar korkutucu kıldı ki birçok şeyi göze almamiz gerekti ve mutluyuz. Ikimiz de cesur davrandık. Bir çift olmayı başardık. Siz de seviyorsanız ki birini sevmek gercekten cok guzel bir his aranizdaki engeller yasaklar her ne ise ezip geçin öneririm.

Temsili fotoğraf:

görsel
kitabını yazarım o kadar.
5 ay boyunca hayatımın bir bölümünü kütüphanede geçirmemi sağlayan Adam.sayesinde çok güzel okumalar yaptım ama bundan hiç haberi olmadı..