bugün

gerizekalının önde gideni tiptir.

hdp'nin ne suçu var? ne mal adamlarsınız aq hdp'ye bok atmak için yer arıyorsunuz. yapacağınız ergen siyasetini sikeyim.
bence liberal demokratik partiye bağlamalı.
arlanmazlar bir de başlık açıp havlıyorlar ya kime bağlayacaktı, şunu küçük beyninize sokun artık sadece dağdakiler değil elleri kan kokan meclisteki, sokaktaki sempatizanları da. elllerindeki kanın kokusu dünyanın bütün parfümlerini toplasan, ırmaklarla yıkasan geçmez, boşuna havlamayın susun ve eğer vicdanınız varsa vicdan azabı çekin yoksa, titreyin.
O tiplerden biri de benim güzel kardeşim! herhangi bir sağ Partili değilim öncelikle söyleyeyim bunu! ikincisi milletimizin çoğunda şu formül vardır ben de dahil olmak üzere: masum insanları katledenler ve onların siyasi uzantıları ve de bunu bile bile o şerfsizlerin siyasi uzantılarına oy veren herkes şerefsizdir! bu formül böyledir ve bu formülün hangi değişkeninin hangi parti, ırk ya da seçmen olduğunun önemi yok!
Kimse kusura bakmasın ama hdp için dağda elinde silah olanlar terörist değil gerilladır. Başta selahattin demirtaş olmak üzere hdp yöneticileri pkk nın kürt özgürlük hareketi olduğunu ve bu nedenle terör denen olgunun onların silahlı propaganda dedikleri yolla örtüşen bir tanım olmadığını ifade ediyorlar.

Sonuç olarak ülkenin bir kısmını yönetimsel olarak tamamından ayırmak için hükümetin kolluk kuvvetleri ile savaşan bir örgütü " meşru " gören bir "hdp" varken kimse bana demokrasi anlatmasın.
kime bağlasın amk.
biri siyasi, biri askeri kanattır. bunu biz biliyoruzda siz mi bilmiyorsunuz?
akp daha az vekil çıkarsın diye dün verdiğiniz oylar bugün böyle götünüzü tırmalar.
kime bağlanması gerektiğini de belirtseydin ileri zekalı yeğen!!!
ben bağlıyorum ve gerçekler de bu şekilde zaten.

hdpliler değil mi apo piçinin heykelini dikeceğiz diyen?
hdpliler değil mi sırtımızı pkk terör örgütüne dayadık diyen?
hdpliler değil mi pkk sizi tükürüğüyle boğar diyen?

hdp = pkk'dır. pkk orospu çocuğudur.
Kardeşler Kundura a.ş'ye mi bağlasın.
bkun sadece rengi değişir,

bk bktr.