bugün

eğitim terör örgütlerinin keza pkk'nın en büyük düşmanıdır.

cahil kalmış, hayatı sadece yaşadığı dar çevreden ibaret sanan birini kandırmak çok çok daha kolaydır. özellikle "türkler bize kötü davranıyor" tezini çürütecek candan bir öğretmen daha da büyük düşmandır. çocuk söylenenle gerçeğin farklı olduğunu anlar, bir daha kandıramazsın.

mekanları cennet olacaktır.
Kürt bölgesinde kuluçka makinesi gibi üretilen çocuklara okuma yazma öğretme çabası içindeyken katledilen eğitim şehitlerimizdir.

Ve bunlar içerisinde tespit edilip, akşam vakti kaldığı köy evi basılıp hileyle kapısı açtırıldıktan sonra evde tüm bulunanlarla birlikte kurşuna dizilenler de vardır..
Ayrıca resmi kayıtlara göre sayıları 152 görünse de aslında 200 küsur civarıdır.. ortaya çıkmaları bizzat 1980'lerin ortasına rastlamamaktadır.. pkk 1974te licede kurulmuş ve 12 eylül öncesinde aşırı şekilde güçlü bir örgüt haline gelebilmiş, ilk öğretmen cinayetini ise 1979da antepte işleyebilmiştir.

Bir solcu veya kürtçü öldürüldüğünde bunu sürekli gündeme getirip asla unutturmayan sevgili medyamız ve solcularımız ne şehit ailelerinden, ne birilerine göre ölümü hak etmeleri için türk olmaları yeten onlarca diplomattan ne de şehit öğretmenlerden hiç bahsetmezler..
şehit gibi şehittirler.

toprakları bol olsun.

doğuya gitmemek için kırk takla atan antalya bodrum gibi yerler için can atan öğretmenlere ders olsun.
bu katliamlara tek laf etmeyen orospu çocukları, pkklı öğretmenler ihraç edilecek diye götlerine köz basılmış tilki yavrusu gibi cıyaklıyor.

hepiniz orospu çocuğusunuz.
Allah rahmet eylesin işte gerçek öğretmenlerdir. Evet.
akla geldikçe insanı kahredendir. allah rahmet eylesin.

öğretmenler gününüz kutlu olsun.
konuşmaya gerek olmayanlardır. Nasıl olsa iki ay yatıyor ve tonla para kazanıyorlar. Teröriste kurban gittiyse de oh olsun. Toplumumuz ve devletimiz öğretmen sevmez.
Öğretmenler gününüz kutlu olsun.
neşe alten'i öldürenlerin yılmaz savunucusu boşnak veledinin kızına adını koymayı planladığı öğretmenler. senin zihniyetinle büyüyecek bir çocuğa yakışmaz o gencecik kızın adı.
neşe alten.
1993'te, 21 yaşında diyarbakır'ın bismil ilçesinde sınıf öğretmeniydi. 25 günlük öğretmendi daha. 21 yaşında 25 günlük öğretmen. pkk meydana getirmişti ve meydanda defalarca kurşunlayarak öldürdü.
insan kendisi de öğretmen olunca, hem de şırnak'ta görev yapmış bir öğretmen olunca ancak susuyor, biliyor musunuz. susabiliyor çünkü sadece meslektaşlarının hikayelerinin önünde.

çok öldürülen öğretmen var ama, ben yıllardır bu ismi hiç unutamadım. neden bilmem, çok hayat hikayesi okudum ama bu isim hafızamdan hiç çıkmadı. bu yüzden eğer bir kızım daha olursa adı neşe olsun istedim.
kürtlerin şehit ettiği öğretmenlerdir , sayıları oldukça çoktur. mekanları cennet olsun.
Bütün ögretmenlerin katili apo ve selahattin demirtaştır ülkenin sabrı tükenmiştir

Selahattin demirtaşın son şansı bu cumhurbaşkanımızın sabrı artık kalmamıştır.

Selahattin ve apo mecliste yanlış bir hareket yaptıgı halde şanlı ordumuz elazıgdan başlayıpta hakkariden bütün kürtleri öldürüpte çıkacaktır selahattin demirtaş bunun farkında oldugu için kardeşlik barış söyleminde bulunuyor.

Barış ve kardeşlik yalan tek korkuları şanlı tarihi olan türk ordumuzun doguya girmesidir yakında olacaktır yanlış bir hareketlerinde bütün kürtler öldürülecektir inşallah.
allah mekanlarını cennet etsin.
affedin bizi biz bu millete bu teröristleri anlatamadık hakkınızı helal edin.
Ultra sol parti olan hdp nin, gölgesinde siyaset yaptığı terör örgütünün şehit ettiği öğretmenlerdir. Sol görüşlü aymaz öğretmenler de, bu katil sürüsünü temsil eden hdp ye oy ister, iyi mi?.
insanlıktan nasibini almamış şerefsizlerin yaptığı eylemler sonucu şehit olan öğretmenlerimizdir.

http://www.meb.gov.tr/bel...igunler/sehitogretmenler/
öğretmenler doktorlar polisler askerler bu liste uzayıp gider.

bu insanların tek suçu oradaki mağara devrinden arta kalan insansıların sağlıklarını korumak eğitimlerini vermek can ve mal güvenliğini sağlamaktı.

ödül teşekkür beklemiyorlardı ama ödülleri kahpe pusularda kahpe bir elin sıktığı kurşunla hayatlarının son bulması oldu.

biz öldük biz vurulduk sokak ortasında alkanlar içinde yatanlar hep bizden oldu omuzlarımızda tabutlarla canımızdan can taşımaya da devam ediyoruz ama halada bizi vuranlara bize düşman gözüyle bakanlara kardeş demekten vazgeçmiyoruz.

biz kardeş dedikçe onlar tasmalarını kırmış köpekler gibi saldırmaya canımızdan can almaya devam ediyor

biz kardeş dedikçe ocaklarımıza ateşler düşürmeye devam ediyorlar.

biz kardeş dedikçe ellerine geçmiş fırsatla geleceğine yön vermek isteyen aldıkları diplomalarla türkiye'ye yön vermek isten Türk çocukları bu zehirli yılanlar tarafından toprağın altına gönderilecek.

bir musibet bin nasihatten iyidir demiş atalar ama hala başıma belalar açan bu zehirli yılanları koynumuzda beslemekte diretiyoruz.
işte bunlar hep eksik demokrasi olduğu için. Hani bu terör sorunu demokrasi eksikliğinden ya.
1,5 yaşında çocukları bile gözlerinin önünde kurşunlanan aziz şehitlerimizdir...

(bkz: Aynur SARI)

ama onlar yerine "apoyu özledim ben" diye anıran ahmet kaya mağdurmuş o bozayıdan özür dilemeliymişiz....
içerideki primatın verdiği talimat üzerine sözde tc asimilasyonunu engellemek için şehit edilmişlerdir.
sürece katkıda bulunan öğretmenlerdir.

birkaç öğretmenin lafını mı yapalım şimdi, aman sürece zarar gelmesin.
(bkz: Neşe alten)
amaçsızca yapılmış bir saldırıdır. unutulmamalıdır.eğitim ugruna hayatlarını vermişlerdir o ögretmenler, ruhları şad olsun...
eğitim şehitleridir. asla unutulmayacaklar ve unutturulmayacaklardır.
Ruhlarına bir fatiha okunmasi gereken şehit öğretmenlerdir.