bugün

Durakta otobüs beklerken veya otobüse bindikten sonra kafamı cama yasladığım anda terör saldırıları aklıma geldiğinde tedirgin oluyorsam ne yazık ki pkk * denen it soyu örgüt üzerimize korku salarak amacının %50'sine çoktan ulaşmıştır. bu gerçekle yüzleşmek istemesekte işin gerçeği bu.

Teşekkürler dünyaya korku salan Türkiye yöneticileri! *

edit: sanırım yanlış anlaşıldım bu entrymle. kastım zaten onlardan birey olarak korkmak değil yapacakları hainliklerden korkmaktır. çocukları göz göre göre katledilmesinden korkmaktır. hanginiz bilebilir ki benim askerliğimi 6 ay yerine uzun dönem "doğuda özellikle" askerlik yapmak istediğimi. *
meclisteki teröristlerin amaçlarının başarıya ulaştığının göstergesidir.
onca şehidimizin korkusuzca vuruştuğu akla gelince, utanılması gerekilen duygudur. türksünüz olum, az delikanlı olun la !
götten uydurma propagandadır. korku morku saldığı yoktur. pkklılar dolapdereye bile göt korkusundan yanaşamazken bu iddiada bulunmak ahmaklıktır. sakarya'da, trabzon'da yedikleri meydan dayağı unutulmamıştır. halkımız gerekirse elleri ile boğar o çapulcuları, ne korkusu lan ?
askerliğimi doğuda yaptım, devlet biz sivillere izin versin kendi ellerimle 15-20 tanesini gebertmezsem adam değilim.
medyamızın bilerek veya bilmeyerek pompaladığı korkudur.

bdp li sözde vekillerin pkk lı piçlerle halvet oldukları sırada söylenen söz. "yüzlerce tc asker leşi var halkın haber yok", bizim medyamız götü açıkta kalmış bir piçin bu yalanını yayınlamakta sakınca görmemiştir.

korku duymak pkk lı piçlerin meziyetidir.

en yakın örneği şemdinli olaylarında mevcuttur.
otobusteyken yerde duran bir valizden patyalacakmı acaba diye tedirgin olma veya caddenin birinde kalabalık bir insan seline girdiğinizde patlatırlarmı acaba diye korkuya kapılma durumudur. başıma geldi arkadaş. yazık çok yazık.