bugün

"çözüm sürecini baltalamak isteyenler..." şeklindeki açıklamalarla geçiştirilecek olay.
insanın zoruna gider. yok pkk samimiyetsiz olayına girmiyorum onu zaten hepimiz biliyoruz da, ulan adamlar rahatça giriyor, kamyon iş makinesi falan yakıyor, işçi mühendis kaçırıyor. bu asker ne yapıyor da bu terörist rahatça yiyor bu bokları aklım almıyor. akpni terörü daha bitiremediği de bir gerçektir efenim. önceki hükümetlerin bitiremediği de bir gerçektir.
ya ne olacağıdı.
polis, asker yani ülkemizdeki güvenlik güçlerinin ne boka yaradığını düşündürmesi de ayrı bir durum!
hepsinden geçtim zoruma gidiyor abi. elin orospu çocuğunun ülkemde bunu elini kolunu sallaya sallaya yapması bana çok koyuyor.
emniyetin gücünün, cebinde silah taşımayan göstericilere yetebildiğinin göstergesi. kızılay güvenpark'ı kapatıp günlerdir vatandaşı oralardan geçirmeyen, bir park için 4 kişi öldürüp onlarcasının da gözünü çıkaran polis konu doğu illeri olunca süt dökmüş kedi oluyor amına koyim. böyle devletin ta amına koyim.
işçi kaçırılmasına sevinen ibnelerin her daim var olduğunu gösteren haberdir. ulan bu süreci baltalamak için elinizden geleni yapıyorsunuz, olaylar sırf başbakan darbe görsün diye hoşunuzamı gidiyor lan yeaa.
pkk şuan için evin yaramaz çocuğunu oynamakta. o yüzden şantiye basıp işçide kaçırır, yol kesip kimlikte sorar. amaç devletin sabrını sınayıp kendilerine karşı topyekün bir saldırı başlatmak. ve dünya kamuoyu önünde mazlumu oynamak. olayı ak partinin açılım sürecine bok atacam diye laf etmek mantıksızlık.

not: ak partiyi savunmuyorum, pkk'nın neyi amaçladığı hakkında az çok fikir yürütüyorum.
ortada bu habere sevinen olduğuna dair en ufak bir delil, yazı, ima olmamasına rağmen bazılarının büyük bir rahatlıkla çıkıp "süreci baltalamak için fırsat buldular seviniyorlar." yavşaklığına başvurmak suretiyle refleksif tepki verdiği eylem.

sadece omuriliğiniz mi yönetiyor arkadaş sizi?