bugün

burda ısrarla megri megri isteği yapılmış. istek parça olduğu için ben icra edeceğim, buyrun megri megri. yalnız akp "bir yanlış yaptı dersek" çook eksik kalır, bir yanlış değildir o. megri megriden sıkıldıysak sırf onu dinlemek zorunda değiliz tabi ki. "hepsini çal"a getirelim, öyle dinleyelim.

akp'nin pkk'ya hizmetleri aklıma gelenler listesi:

* 99'da işi bitmiş, başları yakalanmış, kendini feshetmiş pkk'yı çözüm süreci diye bir şey uydurup hortlatıp başımıza musallat etmek
* dolmabahçe’lerde, oslo’larda terör örgütüyle müzakere masalarına oturmak
* kaçak mazot ticaretine izin verip kuruluşunda ırak kürt yönetimine can suyu vermek (adı üstünde kaçak, adı üstünde yasadışı)
* ypg/pyd'nin kuruluş aşamasında kurucularını ankara'da ağırlamak
* parti kongrelerine teröristbaşlarına güzellemeler düzmek, şerefine konfetiler atmak
* türkiye'nin güneydoğu bölgesini kendi sınırları içinde gösteren barzani'yle diyarbakır'da kürdistan bayraklı miting yapmak (aha megri megri olan bu)
* sınırlarımızda mahkemeler kurdurup teröristlere beraat verdirtmek
* fırat'ın doğusundaki kürt devletinin ilk kuruluş aşamasında kuzey ırak'taki pkk'lıların türkiye sınırları içinden (*) kuzey suriye'ye geçişini organize etmek
* 8 milyon suriyeliyi türkiye'ye doldurup fırat'ın doğusunun nüfus yapısını bozmak, arapları azaltıp suriye kürdistanının kurulabilmesine olanak yaratmak
* pkk fırat'ın doğusuna her gün daha fazla yerleşirken ona görmedim/duymadım yapıp mısır'da libya'da, fizan'da ihvancı kardeşler muhabbetine koşturmak

görsel
görsel
arkadaşlar pkk 2002de falan bitmedi. kim attı bu yalanı ortaya hiç anlamam. 2002den 2009 a bir sürü karakol baskını, terör eylemi oldu pkknın nasıl "çözüm süreci ile hortladı ya" diyorsunuz anlam verebilmiş değilim.

kaldı ki bu siktimin çözüm sürecinde akp tamam hainliğini yaptı, teröristi masaya aldı ciddiye aldı amına koydu memleketin doğrudur. akpye bu sebepten zaten milliyetçi adamlar oy vermiyor biraz omurgalı ise. de, buna her fırsatta laf atan muhalif seçmen chpnn bu süreçte ne yaptığını bilmiyor. tepki mi gösterdi? yoksa buradan oy koparırık deyip "özerklik" naraları mı attı?

ikincisi tabii ki.

burada laf anlatmayın bize. akpnin de chpnin de pkknın da düşmanlarıyız biz.
Sabah sabah abinizin aklına düştü de içine dert oldu bu gençler.

Bu topraklara bizim ismimiz kanla yazıldı.

Şimdi topraklarımıza askerlerimizi şehit eden orospu çocuğu teröristlerin motiflerini işliyorlar.

Aklım almıyor gençler.

Vallahi billahi aklım almıyor.

Biz hiç atalarımıza layık değiliz ya en çokta buna içim yanıyor.

Yer yerinden oynaması lazımdı gençler.

Bu abinizin iki yakın akrabası şehit oldu da mı böyle tepkili bilmez amma unutulmamalıydı yani.

Küçükçekmece'nin değil, tüm Türkiye'nin sorunu olması gereken Pekaka motifli çocuk parkı der susar bu abiniz.
Apo babanın bir örgütü var
Örgütünde hayvanları var
Biji biji diye bağırır
Örgütünde apo babanın.
daha pkk motiflerinden haberi bile olmayan salakların foşik Atatürkçüler diye kıs kıs güldüğü pkk motifli çocuk parkıdır. chp'nin iyice pkk'lılar tarafından ele geçirildiğinin kanıtı olan parktır. Atatürkçüler seni iyi gondikledi galiba. foşik ühühü diye ağladığına göre.
allahın belaları, naalet olasıcalar. ışıklı parkımızı yıktılar nonoşlar. bahaneleri de hazır, neymiş efandım parka pekeke yıldızı felan yabılmış. ne alekesi var ayol, ne alekesi var, ne alekesi var.

eyer öyle olsaydı sizden önce biz tepki koyardık pislikler. ama niyet üzüm yemek deyilde parkçıyı skmek olunca böyle oluyo işte. soruyorum size nonoşlar, soruyorum. şu parkın pekekeylen alekesi var mı ayol hiç. he var mı?

görsel
chp'lilerin şaheserlerinden biri olan parktır.
görsel
https://t24.com.tr/haber/...usturma-tamamlandi,940726