bugün

kürtlerin tanrının huzurundan kovulan it soylarıdır..
(bkz: burayı yıkarlar)
annesine sövdürmekten zevk alan bir kavat trollüğü.
(bkz: k*rtlere acımak)
(bkz: insan demişsin ama bildiğim maymun)
(bkz: al hewal öşek)
Din en başta ihaneti yasaklar ve lanetler. O yüzdendir ki pkk ve başka terör örgütleri lanetlenmişlerdir. Kin ve nefret masum insanları katleden insan müsfettelerine az bile.
düşünki hocam tarlaya gittin karın çocuğun beklemekte evde çalıştın gün boyu geldin tekrar umduğun çocuklarının içerde oyun oynaması ders çalışması karının güzel bir yemek hazırlaması ama gerçekte gördüğün çocukların kaçırılmış karına tecavüz edilip öldürülmüş ben bunlara kin ve nefret nasıl beslemem.
Vatana ihanet edeni allah bile sevmezken ben neden seveyim, kin ve nefret beslemeyeyim dedigimdir. Insan degiller gozumde domuzdan farklari yok.
30 yıldır mağarada pkklılar tarafından "nazikçe" misafir edilmiş, daima yumuşak yerlerde oturtulmuş yazar beyanıdır. yediği önünde yemediği arkasında geçen 30 yıl sonra mağaradan çıkmış atıp tutuyor.
bakıyorum da bazıları kimyasal ali ye nefretini hiç çekinmeden kusuyor, sanki o da insan değil gibi sanki onun da anası babası yok gibi, sanki kimyasal ali bebeklik geçirmemiş çocukluğunu yaşamamış gibi, neyse bu kindarlara bu insanlık düşmanlarına bir hatırlatmada bulunmak istiyorum, unutmayın kimyasal ali de neticede allah'ın yarattığı kuldur eğer azıcık dini hisleriniz varsa kimyasal ali'ye kin ve nefret beslemezdiniz!!
oldu mu?
ek: dinden haberi olmayan gâvur açıklamasıdır. pkklılara sempati besleyen; pkk lılara kin duymayan kâfirdir. beğenmeyen kendisine başka din bulsun.
netice demek göt demek argoda, bi bakıma haklisin.
Gece gece öşek bulamayıp sözlüğe gelip başlık açan hewal beyanı.

Allahını seven üzerine yönge atsın.
insan değildirler. Kanı bozuk, soyu düzük, köpek kanı taşıyan piçlerdir.
Ensesinden vurulanında cocugu var, ailesi, annesi ve babası onnuda bir hayatı vardı onlarca şehidinde bir mazisi ve yasanmıslıkları akrabaları ve yakınları vardı. unutmayın türk askeri baslatmadı bu savası hümanistlik taraf tutarak yapılmaz ona kürt ırkcılıgı denir.
Bu kanı bozukların neresi insan? askere mayınla pusu kuran itler mi insan?

Ben hayatımda bu kadar şerefsizce bir beyan görmedim.
çoğu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı.
yani sen gibi , ben gibi.

onları bu kadar eleştirmek ve hakaret edeceğinize
neden dağa çıktılar ?
onları oraya çıkaran sebepler neydi ve bu sebepler nasıl giderilir ona kafa yorun bence..

sonuçta kimse dağa pikniğe çıkmıyor sen ben gibi.
kanser hücresi de neticede bir hücredir demek gibidir. yok etmezseniz sizi yok etmeye çalışır.
hastaya giden ambulansa saldırıp, hastaya ulaşmasını engellemenin neresinde insanlık var. bunu yapan olsa olsa şerefsiz olur.
Bunu diyen PKK da insan der ama ışid vahşi olur kardeşim o zaman senin bakış açına göre ışıd de dindar müslüman onlar da çocukluğunu yaşamadı mı onları da ALLAH yarattı.
Oo hümanist.. alırım bi dal.

Lan bi git hıammına.
küçük çocuklara tecavüz eden adamlarda insandır ne kadar da hümanist bir toplum olduk.
(bkz: ben orospu çocuğuyum deme yolları)
Sıkıntı dölde.