bugün

son 2-3 gündür çoğu insanlarda bulunan dürtüdür. en fazla bende olması gerçeği de var. benim gibi ırkçılığı şiddetle reddeden, ortamlarda "her kürde pkk'lı demek çok yanlış" gibi ifadeler kullanan birini bile bu duruma getirmiş olan orospu çocuklarının da * belasını versin.

eğer vatansever biriysen, gücün de yetiyorsa sokakta gördüğün bir kürdü sakat bırakacak şekilde dövmüyorsan orospu çocuğusun!
bir benzeri de almanlar arasında olan istek.
öylesine bir hatırlatayım dedim..
bir kürt tanıdım şimdiye kadar bu genel düşüncemi değiştiren. Eğer birgün yeryüzünde bütün kürtleri öldüreceğiz hiç biri kalmayacak deseler o tanıdığım kürtü saklamak için herşeyi yaparım. Gerisinin amına koyim.

Şöyle ki; adamın abisi 93 yılında güneydoğu'da şehit olmuş, kendisi ise askerlikten muafti. Adam askere gidebilmek için elinden geleni yaptı, üstelik bizim gibi serzeniş yapmadan. "gerekirse postal boyarim tuvalet temizlerim ama o askerliği yaparım" diyerekten.

Ve Adam gitti. Paşalar gibi 15 ay yaptı Geldi. Şimdi ise denizli'nin bir ilçesinde memur.

Diğer kürtler mi? Bundan başkasını tanımadım. Tanıdığım tanımadığım Her kürtün mınakoyavola.