bugün

insan öldürmek amacıyla dağa çıkan kadınların aradığı erkek özellikleridir. sevmek, sevişmek, aşık olmak vicdani bir duygu olmadan gerçekleşemeyecek şeylerdir. tersi duygularla girişilen eylemler genellikle ya cezaevinde * ya da toprakta * son bulur. vicdan duygusunun çok uzağında kalan pkk'lı kadınlar tüm bunların dışında hangi duygularla erkek hayali kurar diyerek içinden çıkamadığım durumdur.

(bkz: dağda militan yatakta süperman)
özellikler sayıldıktan sonra "..bana benzemesin" derler.
iri yarı her, yanı kıllı,kocaman gözleri ve pençeleri olan, sevişirken salyalar saçan....dur lan ayı mı tarif ediyorum ben ne?amaaan boşver onlara dağda ne farkeder ki.
güzel kokan, sakalsız, kılsız yani insana benzeyen özellikler taşıyan erkeklerdir.
yekpare (tek kaş) alnının ortasından vuramayacağın adam modeli.
aramaz ki.zaten o kullanılan bir kadındır.
(bkz: nefes alsın yeter)
(bkz: böyle puşt gibi ibne gibi bir şey)
şerefsiz olmalı.
aramasına gerek yoktur gelen geçen tarafından pafilenir, hamile kalınca infaz edilir bu kadınlar. hem zorla zikilirler korunmadan hemde öldürülürler.
aramasına gerek yoktur. zaten örgüt bu kadınları örgüt içi ortak kullanıma açar. kardeşlik bu olsa gerek. pehhh.
mağarada yaşasın yeter eşşek olsa bile kafidir seçmezler.
kılını tüyünü kesmeyen, dökmeyen, eğitimsiz, insanlık vasıfları az olan insanımsı yaratık sever onlar. nedense kendilerine yakın hissederler.