bugün

mehmet gül e ait bir söz. bakalım neler demiş efendim;

''Dağda ölen PKK lılar da öldükleri andan itibaren bizim şehidimiz. Atatürk nasıl ki Çanakkale de savaşırken ölen Anzaklar ın anneleri geldiği zaman, ''Artık onlar bizim de evlatlarımızdır'' diyor. Onun gibi PKK lıların anne babaları da bizim vatandaşımız. Çocukları kandırılmış, dağa çıkmış. Sonunda da bedelini canlarıyla ödemiş. Onlar artık bizim şehitlerimiz. Biz toplum olarak Hakkari ve Edirne’yi farklı tutamayız! Onların hepsi bizim vatandaşımız. Herkes bunu yüksek sesle söylemeye başlamalı. Ve eğer komşusu Kürtse onu daha çok sahiplenmeli. Çünkü bizim gücümüz şehit verebilmekten geliyor. Amerika’da, 30 asker tabutta gidiyor diye ülkelerine millet ayağa kalkıyor. Biz hâlâ idil de bile davul zurnayla yolluyoruz çocuklarımızı askere.''

ben bu sözü daha çok dtp lilerden beklerdim ama mhp li mehmet gül söylemiş efendim. şimdi küfür etsen neye yarar, tü kaka yapsan, sen insan mısın bu nasıl söz desen kim duyar kim işitir. sözlükte bile pkk yandaşları varken, sözlükte pkk hakkında kötü yazı yazanların entryleri eksileniyorken değil mi bağırışımız, çağırışımız niye..

ben büyüklere değil de içimizdeki şerefsizlere sesleniyorum. pkk yandaşları, pkk militanları, pkk ya gönül veren ibneler her yeri kirlettiniz bari salyalarınızı burada akıtmayın. burada havlamayın, çemkirmeyin. şerefsiz olduğunuzu, bir yere ait olmadığınızı nasıl anlayacaksınız, nasıl anlatalım daha.. ne istiyorsunuz.. sktirin gidin..

not: pkk lılar yazmadım efendim. özel isimlerde ayrılır..
doğu ve güneydoğuda rastlanabilecek bir söz.