bugün

kendilerini cumartesi günü oynanacak bursaspor- trabzonspor maçı öncesi bu gösterileri yapmaya davet ediyorum, analarının amlarını çay tabağında göstermeyi taahhüt ediyorum.
(bkz: orospu çocukları)
duyarlı vatandaşlar tarafından ihbar edilmiş ve alınan duyumlara göre emniyet tarafından görüntülerin incelendiği ve kimlik tesbiti yapıldığı bilgisi ulaşmış videodur.
saklanmışlar bir vagona, kalabalık halinde söylüyorlar. biraz cesaret , onur ve haysiyet olsa bunu bir durakta saklandıkları delikten dışarıda yaparlar.
dış görünüşlerinden dolayı kimseyi yadırgamam ama ''alkış tutan maymunlar'' sandım bir an. (buradaki maymun ibaresi muz görünce deli olan anlamıyla).
beyinleri olmayan bir avuç serserinin attığı slogandır. ayrıca pkknın destekçileri falan değil onlar.. çünkü onlar herhangi - iyi ya da kötü- bir oluşumu destekleyecek kadar kendi öz iradeleri olan şahıslar değiller. onlar minicik beyinleri litrelerce sıvıyla yıkanmış insan dışı varlıklar.. yaptıklarının, yapılanların, yaşananların ve gerçekleşen tüm fenalıkların iyi olduğunu zanneden cahillerdir.. bunları dikkate alıp moral bozmaya gerek yoktur pekala. her zaman, en güçlü silahımız kalemimizdir. kalemimizi kırmaya çalışanlara da gerekirse bedenlerimizi duvar yaparız, ama bir tek çakıl taşımızı bile vermeyiz... türk insanı, hangi siyasi partiye dahil olursa olsun, söz konusu şehit kanıyla sulanmış vatan toprağı olunca her birey gözünü kırpmadan bu hainlere gereken dersi verecektir..
videonun altına yorum yapan bir duyarlı vatandaş şunları demiş:

--spoiler--
bu dakikadan sonra eylem için bursa sokaklarına çıkında görelim. artık sizi emniyet değil, genel kurmay ordu yığsa alamaz elimizden. cumartesi bdp binasında olunda görellim götünüzü.
--spoiler--

galiba cumartesi bdp binasındaki birilerinin götünü kesmeyi planlıyor bu duyarlı vatandaş. terör yandaşlarını biz de uyarmış olalım. siktirin gidin pis canınızı kurtarın ya da böyle kabak gibi ortaya çıkında ecdadınızı siksinler.
bir provokasyondan fazlası değildir. iyi ki bir vagona doluşmuşlar.
orospunun çocuğunun heryerde orospu çocuğu olduğunu gösteren videodur. bunlar dağda takılsalarda böyle medeniyet görselerde böyle. kansızın dölleri. cumartesi günü maç öncesi ve sonrası hem trabzon hem bursaspor taraftarlarınca çüklerinin kesilip ağızlarına sokulması dileğiyle.

edit: bak orospu çocuğu gelmiş eksilemiş.
özellikle bursaspor maçında kendileri ile ilgili işlem yapılacağı iddia edilmekte. neden maçta? biri bana anlatsın.
uyan bursa'lım uyan diyorum.
O metro vaganunda olupta bunları izleyip sesini çıkarmayanlar. hepinizi sevgiyle anıyorum.
provokasyon.

kendilerine saldırılmasını istemektedirler daha sonra medya medya dolaşıp kürtlere saldırılar oluyor demek için.
onların dokunulmazlığı var, müdahale eden emniyete onlar inlerine gider.
negzel. o kadar kanıksamış ve tepkisizleşmişiz ki yarın öbür gün evlerimizin salonunda da toplaşıp eylem yaparlar, çingen renkli paçavralarını açıp hülülülülülülü die zılgıt eşliğinde halay çekerler.
ulan memleketin her yerinin içine ettiniz be, ne huzur bıraktınız ne düzen. mikrop gibisiniz girdiğiniz yere hastalık götürüyorsunuz.
hepsinin eşgali belli işte. daha neyine "asarız keseriz" diyorsunuz. hadi, buyrun bursa halkı...
g*tlerini sağlama almak için cami duvarının biraz ilerisine işeyen p*çlerdir. o sloganı açık bir yerde yapınca halk tarafından gebertileceklerini gayet iyi bilirler. g*t korkusuyla meydana çıkamamışlardır. zira, eceli gelen köpek cami duvarına işermiş.
beni göndersinler askere deniyor her şehitten sonra. kendi ellerimle öldüreceğim deniyor. buyrun bursa halkı devletinin metrosuna binen pkk yandaşları karşında türkü çekerek şehitlerle dalga geçiyor. fırsat elindeymiş kalkıp bir kişi bile sesini çıkarmamış, öyle türkü dinler gibi adamları dinliyorlar orada. helal bursa halkı. içinize alın hain köpekleri, kabul edin.
sonları böyle olacaktır.

http://www.youtube.com/watch?v=7ZC0-QjyWnA

çok şükür karadenizliyiz.
ulu sözlük -ergen- yazar kitlesinin hakkari de ararken bursa da bulduğu ama ayakta uyuduğu için temas sağlayamadığı destekçilerdir.

hakkari ye gidişin ne kadar zor olduğunu ispatlar. örneğin siz otogardan çıkmadan önce bu şerefsizlerden birisi otobüsünüze bomba koyabilir. koyar mı koyar amk.
aynı hareketi Trabzon da yapmayı denediklerinde kurşun manyağı olma ihtimali yüksek olan gurup.
bekleriz.
buyurmaz mısınız?
faroz da metro yok ama sizi oturtack bir şey var.
akabinde bursa halkının eleştirilmesine anlam veremediğim eylemdir. bayanlar baylar, bursa halkı işinde gücünde olan insanlardır, bursa türkiye ekonomisinin can damarlarındandır, bu bağlamda metroda eylem yapan şempanzeler gibi bol vakitleri yoktur. ha, dediğim gibi bu şempanzeler bu tip bir eylemi haftasonu yapsalar analarını sikeriz afedersiniz, orası ayrı. kimse bizlerin vatan sevgisini tartışmaya kalkmasın, hem üzerim hemde söverim!
ey bursa halkı;
size ne diyeyim ben. ne diyeyim allahınızdan bulun.
ne eksiliyorsunuz lan. doğru söylüyorum bu orospu çocuklarını tutup sikmedikleri için kızgınım alayına.
hayırlı olsun. bursa şehrini çok çok iyi bilen biri olarak şunu diyebilirim; benzer bir denemeyi bir iki kere daha yapsınlar bak nasıl kafalarını gözlerini parlatıyorlar sen de izle!
halkı galeyana getirme çabası.
yazık! bazı ideolojiler insanları katil şakşakçısı yapıyor.
bu görüntülerdeki çocukların hepsi devlet tarafından eğitilmeli. kürt meselesini bilen eğitimciler tarafından eğitimden geçirilmeli. hapse atmak yerine bu daha akılcı bir yol bence.
bursa'lı kardeşlerimin emniyetten önce kimlik tespiti yapıp daha sonra emniyetin kimliklerinin tespit edilemediğine dair bir bülten çıkarmasını diliyorum.
neden özellikle bugünü seçiyorlar yada onları mutlu eden olay nedirde şarkı söyleyip eğlenebiliyorlar ? innâ lillahi ve innâ ileyhi râciûn . Allah kahhar ismiyle yok etsin nediyelim ki çok yazık ...