bugün

Evlendiği erkeğin efendi değil mal olduğunun göstergesidir.
Uyanık geçinen kızdır daha doğrusu piç erkek işini görmüş evlenmemektedir kızla,oda bizim efendi çocuğa sarmıştır.
asla evlenmeyeceğim için bütün ilişkilerimde piç damgası yememe sebep olan kız değil kadındır.
kızlar hakkında profesyonel sezgilere sahip bir erkek olarak şunu soylemeliyim ki gunumuz turkiyesinde kızların en az yüzde 85'i boyledir, kız milleti serseri, playboy, çapkın, piç ne derseniz deyin bu tarz erkeklerle her turlu macerayi yasayip evlenmeye gelince de duzenli hayati olan efendi, bir de maddi durumu iyi erkeklerle evlenmeyi planlar.
Hergün başka kızla gezip evleneceği zaman namuslu birini arayan erkek modeliyle paraleldir.
garantici salağın tekidir.

bu davranış var ya kadın ikiyüzlülüğünün en büyük göstergesi. sıkıcı, durağan adamlardan kaçılıp, kafa karıştıran, peşinden koşturan adamlarla vakit geçirilir. iş evliliğe gelince statü, efendilik...aranır.

''barmen sev, doktorla evlen sendromu''

sonu mu?

sıkıcı rutin bir evlilik, boşanma...
muhtemelen götünde sondaj çalışması yapılmış kızdır.
(bkz: Ben bunu bir yerden hatırlıyorum ama neyse)
Durum şuna benziyor bakire olmayan erkeğin bakire kız aramasına. Burda herkes erkeğe söver bakire kız istediği için şimdi gel gelelim piçle çıkıp efendiyle evlenen kıza ne diyoruz? Hadi hadi konuşun tartışın. Aslında hoşunuza gidiyordur piç olup o kızla çıkmak yedire yedire s*kmek sonrada bırakalım dingilin biri alsın.Ulan benim vicdanım rahat etmez.
tek kelimeyle zeki kizdir. Hem hayatını yaşamış mis gibi oohh
Uzun uzun entry yazmaya gerek yok suan o zaten pic erkekle sevisiyor onu tanimlayacak tek kelimem “orospu” olacaktir.
Mecburen böyle yapan kızdır, piç erkek evlenir mi hiç.
en guzelini yapan kiz.
siktirsin gitsin denecek kızdır. ben bu yaşıma kadar efendiliğimi koruyacağım ee hanımefendi bir gün o piçle çıkacak bir gün bu piçle çıkacak sonra tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer gibi beni bulacak efendi olduğum için benimle evlenecek. lan ben efendiliğimi korurken sen gittin piçlerle takıldın. şimdi layık mısın sen benim efendiliğime. bir zahmet siktir git burdan. giderken kapıyı örtme. çünkü efendi kız çağırdım o gelicek.
garantici olduğu kesindir.
Her türlü erkeği tanıyıp ilerde pişmanlık duymak istemeyen kızdır.
evlenene kadar hayatın tadını çıkarıp evlendikten sonra da erkeğinden sadakat bekleyen utanmaz kızdır.

kızda geçmiş erkekte gelecek aramanın ne kadar gerekli olduğunun tezatı önermedir.
kızlarımızın %90'ının yaptığı şey. pişmanlık duymak istemeyen kız değil, her haltı eğlenceli gördüğü piç erkekle yiyip sonrada rahat gelecek kurabileceği efendi aptal erkeğe gider.
ikiyüzlünün kahpenin önde gideni kızdır.
evlendiği efendi erkeğin evlendikten sonra piçe dönüşmesiyle mala dönecek kızdır. Bi kurnaz siz misiniz aq zaaa.
olmadı şimdi bu neysen ona göre birisiyle evlencen gerçi kimsenin de gerçek yüzünü göremiyoz o ayrı mevzu.
bütün kızlarla birlikte olup evlenirken bakire kız isteyen erkeğin en yakın kankasıdır.
yaptığına şantaj derler böyle aşka montaj derler dedirtir.ayriyeten sikerler böyle işi yolacak kaz aramasınlar boşuna efendiliğimiz de bir yere kadar.
Efendi erkeği haketmeyen kaşar kizdir. Hemde hiç haketmemiştir. Garibim efendi erkek belkide o şeytani masum biliyodur.
yalandır. kızlar evlenirkende piç veya serseri erkeği seçer. bu dönemde böyle. evliliği gönül eğlendirme sanar mallar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar