bugün

iki şeyi açıklığa kavuşturmak istiyorum..
birincisi, bu bakakalma durumu pisuvarda işerken vuku bulur.. aranızdan hiç kimsenin koşa koşa bir restoranın tuvaletine gidip, soluk soluğa pisuvarda fermuarı açıp işemeden sadece ''oh be sonunda bi daha kavuştum sana maralım.. bak bak ne de mağrur ne de işbilir bir cinsel organ.. bu pisuvarlar da olmasa hiç görüşemeyeceğiz ha.. a benim penisime kıskananlar çatlasın..'' diyecek kadar manyak olduğunu zannetmiyorum ama yine de yanlış anlaşılmalara mahal vermek istemem..

ikincisi, anlamsızca bakılan pipi mutlaka ama mutlaka kişinin kendi pipisi olmak zorunda.. sonra bu tespiti test edeceğim diye şirket tuvaletinde muhasebe müdürünün pipisine anlamsızca bakarken ''valla ha böyle oluyormuş.. nasıl da gözden kaçırdığımız bir hayat detayı sağolsun ninja gösterdi..'' diye derin derin düşünürken kafanıza geberit marka halis muhlis pisuvar mermeri yiyip ömrünüzün geri kalanını papatya gibi geçirirseniz sorumluluk kabul etmem..

insan, özellikle erkekse, pisuvarda işini görürken pipisiyle bi yakınlaşıyor.. kızsa daha zor oluyor bu yakınlaşma tabi.. zaten pisuvarda işeyen bir kız büyük ihtimalle cinsi sapık olacağından, onun samimiyetinden zaten şüphe ederim.. ama erkekler hasret gideriyorlar pipileriyle fırsat bu fırsat.. selamlaşıyorlar, sevgilisizlik konusunda şikayet ve sitemleri dinliyorlar, yeni telefon numaralarını değiş-tokuş ediyorlar, ''bir daha görüşelim baba.. içmeye felan gideriz..'' diyorlar falan.. yazılmamış bir wc kuralı..

ben tabi ki çıkıntılık yapacam diye bakmıyorum.. işerken benim kaşlar çatık, gözler ufukta oluyor.. sanırsın keke'nin yeri kebap salonu'nun 15 cm2 tuvaletinde çiş yapmıyor da normandiya'yı fethediyorum, öyle bir kararlı ifade var suratta.. olsun, klişelerden kaçayım da bana yeter.. gerekirse amuda kalkıp işerim, görenlere de ''haha siz düz mü işiyorsunuz çok demode lan şimdi bütün batı böyle takılıyo..'' derim.. gerçi suratıma sidik isabet edebilir.. midem bulandı lan bitiriyorum..
pipiyle iletişim kurma yoludur.

gün içinde fazla ilgilenemediğiniz, göremediğiniz pipiyi görme anlarından biri de pisuvarda işeme halidir. bakarken bir yandan da konuşabilirsiniz.

- dün akşam fena değildin kerata hehehhe

gibi..
anlamsızca pipiye bakmak yerine yan taraftaki pisuvardakini bakarak; "sizinki de epey büyükmüş" demek daha matrak olsa gerek.
-olum var ya ben seni anlamıyorum ha.
-neden abi?
-sabahları benden önce kalkıyorsun sonra bütün gün uyuyorsun. sürpriz misin?
Muhtemelen etraftaki herhangi bir şeyden rahatsız olmuş 5 6 saattir tuttuğu idrarı bir anda kaçmış hadi ak aksana diye kendisini pipisine acındırmaya çalışan adamın bakışıdır.