bugün

yakınımda görmedim ama mutlaka dünyada yaşanmış bir olaydır.orada burada, (bkz: zamane sozluk), (bkz: ekşi sözlük) , (bkz: bar) , (bkz: cafe) ortamlarında ilgi çekebililmek için,hiçbir müzik bilgisi olmadan pink floyd a sarfettiği aşşağılık ötesi laflardır.kendi türk rock müziği tarihini bilmeden yabancı grupların daha ilk mtv ekranlarında görünmesi ile onlara özenen ve taklit eden rock dinleyecisiyim diye geçinen türk kızları,allah ın çarpılmayı hakedenler listesinin baş sırasındadır.zira şu yakın günlerde (bkz: youtube) de kur'an a küfredip yaratığa dönüşen kızdan sonra," fuck the pink floyd,only greenday" diyen birinin allah tarafından çarpılıp ebediyete intikal eden birisinin videosunu izlememeniz kaçınılmazdır.
hakikaten çok büyük grup hatta dev.

laf atıp da ortamda karizma yapacak yaşı geçtiğime de inanıyorum. ki zaten dev grup olduklarını belirtiyorum.

ama yine de;

(bkz: #5170322)
muhtemelen pink floyd dinlememiş kişidir.
muhtemelen, pink floyd'u abartıp, övüp duranlara sinirlendiği için laf atmış olan kişidir.

zamanının en başarılılarından olmasa da başarılı grupları arasındandır. bunun dışında çok orjinal çalışmaları olmuştur, diğer gruplarda olmayan ama o zaman farklı kulvarlarda değerlendirmek gerekir.

sonuç olarak pink floyd da zaten müziğin tanrılarının katında yer almadığından istese de çarpamaz. rahat olmak da sakınca yoktur. cin olmadan adam mı çarpçan len derler, ensesine vururlar.

o dönemden çarpabilecek tanrılar, queen, led zeppelin, deep purple vb. gruplardır.

güzel bir şeyi abartıp mükemmel derseniz, birileri s.ktir oradan der tabi.
pink floyd'a laf atan çarpılmaz. böyle saçmalıklar olur mu? pink floyd'a laf atan biri duvarın altında kalır.
inanmayan the wall albümünü dinlesin.