bugün

selia nın feyki olduğu ispatlandı.
https://www.uludagsozluk.com/e/42557163/
davutoğlu'na "cesur" demiş kk'ci.

hani akp'nin fetoculara ne istediyse vermesine akp'de iken gram ses edemeyen davutoğlu mu yoksa ?

buna gülünür. (hem de malum yerimizle gülünür )
Entelektüel bir yazar olduğunu düşünüyorum.
Merdiven altı üretim olanlara dikkat edilmesi gerekir.
bazısı whey derler..
spordan once icerler..
ttnet'e gelince..
öpsün sizi wesley sneijder..
protein tozu hammaddesi. ouv yazarmış. adamsın.
Takip ettgim kaliteli yazardir.
Besin degeri yuksek. Galiba.
Çocukken crax peynirli krakerinin içindekiler bölümünü okuyunca görüp iğrendiğim garip besin(?). Yazar da mı varmış?
iskocyaya gidisini saygıyla karsıladıgımız yazar.. bence geri donme.. iskocya cok guzel..
çoğu çikolata ve keklerin ambalajlarının arkasında adı geçen, ne olduğunu bilmediğimiz maddedir.
mal ötesi yazar. mallar ötesinden hepimize seslenmek için sözlüğe gelmiş gibi görünen iq fakiri.
ismi protein tozu kullandığını ele veren yazar.
(#23324430) başka nerden medet umulacaktı? postaldan mı. geçti yavrum o devir.
(bkz: #23125953) benim alnımın teriyle aldığım arabamın ne hakla halkın malı olduğunu sandığı merak edilen yazar kardeşimiz.
adam gibi adamdır peyniraltısuyu. yasamanız lazım anlatmakla olmuyor..
süzüğün tekidir. sulanmış bir beyni vardır. hayattan tat alma konusunda embesildir ve iq'su yoktur. net. 2012 de yaptığı vedasının üstünden 2 sene geçmiş hala yazıyor. bari o entryni sil not ne ayı' diyesi gelir insanın.
beyin pekmezidir belki o. akmış zaar.
Tetikçi.
(#22280253) numaralı entrysinde çok doğru bir noktaya vurgu yapmış yazar.
her yere laf yetiştirmiş, bir nükleere adam gibi laf bulamayıp hırsını milletin çoluğundan çocuğundan almaya kalkışmış, kutsalsız, prensipsiz zat.

(#22111851)

şimdi ben senin milletin yazdığının çizdiğinin günahını çocuklarına ihale etme küstahlığına iyi bir sayardım ya, nese.
Whey protein tozlarinin hammaddesidir.
kopeklerin mamalarina karistirildiginda ciddi bir kas artmasi gorulur.
sağlıklı yaşamı seven bir yazardır. galiba. saygılar.
banko vucutcudur. ote yandan iyi bir yazardir efendim severek okuyoruz.