bugün

peygamber efendimize şerefsiz ahlaksız diyen ahlak yoksunu yazardır. inanmasan bile milyonların saygı duyduğu bir peygamber için ahlaksızca konuşmaması gerektiği öğretilesi insanlık dışı varlıktır.

adı lazım değil nicki
(bkz: seyh bedrettin)
(bkz: sedas) #9510174
korkularının esiri olmuş kişidir. haliyle korkularının gardiyanına küfreder.

manevi zafiyetler farkında olunmayan korkular doğurur. aslında şahıslara değil korkulara küfredilir.
inanmıyosanız insanların inandığı değerlere hakaret etmeye hakkınız yoktur. aşağılık olduğunu bütün sözlüğün bilmesine gerek yok.
haddini fazla aşmıştır.
ayıp etmiştir, hakaret ederek günaha girmiştir.
zavallıdır. aşağılık bir insan demeye dilim varmıyor. hayvan desem hayvanlara yazık. (bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
(bkz: zavallı)
sözlükle ilişiği kesilmesi gereken kişi. düşünce özgürlüğü falanla ilgisi yok bu konunun direk yol vermek gerek.

not: bahsi geçen yazarla alakalı değildir.
hz. peygamberin dışkısı olamayacak kürtçü komünistin insanlık dışı yorumu.
özel mesaj da bir çarpıtma yapmamış yazardır. * eğer bir sözlük yazarı en azından hayatını okumadan ve anlamadan insanların değerlerine hakaret ediyosa esasen o şerefsizdir efendim.
(bkz: #9447108) benim de yazar altıma kaşıntısından dolayı kir atmış madem müslüman değilmiş kürt faşisti olduğuda düşünülürse tam şerefsizdir tam .... dır.
sçzlerinin hala arkasında olduğunu söylemeye devam eder. savunması şöyledir. senin peygamberin 12 yaşındaki bir kızla nikah kıymış! buraya dikkat kendisi bilmiyor kıymış bi rivayete göre. 12 yaşındaki birine nikah kıymak ahlaksızlıktır ve şerefsizliktir diye devam eder. sonra bana iftircı diye çamur atar. ama o çamur artık üzerine yapışmıştır.
ancak kendisi şerefsiz olan bir şerefsizin yapacağı şerefsizliktir.
şerefsiz, aşağılık ve zavallı yazardır.
insanların inançlarına gram saygı duymayan, araştırmadan etmeden, kulaktan duyduğu üç beş kelimeyle yolunu çizen ergendir.

(bkz: sanal mastürbasyon)
yavşak oldukları kadar konuyu derin olarak bilmedikleri için kendi bilgisizliklerini de ortaya koyan yazarların yavşaklığından utanıyorum. sen gel sadece konuyu yüzeysel oku ve yorumla sonrada böyle yavşakça yorumlar yap. ben de şimdi bazı yorumlar yaparım da bur da...
eğer peygamber olayı gerçekten varsa ve bu doğruysa; biraz hakaret olur yahu, öyle dememeliydi denilesi yazardır.
ancak şerefsizlerce savunulabilecek şerefsiztir.
madımak otelini yakanlar ve yaktıranlar bu memleketin yüz karalarıdır. insanları bu konuda madımağı yakanlarla aynı kefee koymak ise ayrı bir cahilliktir. adam açık açık sözlerimin arkasındayım diyor neresinden okuyorsunuz bu yazıyı anlamıyorum ki.
diyebilir kendi düşüncesi. bunu aşağılayan dindar yazarlara sesleniyorum size ne size mi laf edildi din size mi geldi. gerçekliği bulamazsın belki o haklı ya tanrı yoksa biraz sorgulayın aptal kalıplarında hapis olan insancıklar...
inanan inanmayana, inanmayanda inanana saygı duysa olmaz bunlar. seviyesizliktir.
başlık yazarını tetikleyen yazardır.
eğer peygambere inanmıyorsa kendince olmadığını inandığı birine şerefsiz demştir.mantık hatasının doruklarında dolaşmaktadır.
ha yok peygamberin varlığına inanıyorsa tam anlamıyla sıçmış sıvamıştır. yorum yoktur.
ona sormadık'tır.

desin, tatmin olsun, yazık'tır.

zavallı kul'dur.
(bkz: yazık)