bugün

bu kız pes de gol kralıdır, kendisi counterda 4 6 ustasıdır, wow da hepberaber boss a girilebilir. lastik değiştirmeyi de bilir. aynı zamanda renkli gözlü, ufak tefek ve sarışın da olabilir kızcağız. ama işte eline o kolu aldığı an erkeğin kankası olmaktan ileri gidemeyeceği bir çizgi çekmiş olur; erkek bu kızımızı nedense kadın gibi görmez. offsite bilen kız olsa evlenecem diyen erkekler; hiç öyle olmuyor o iş tamam mı.
(bkz: cehalet mutluluktur)

zorunlu edit: ailesinde erkek yoktur. erkeklerle büyümemiştir. bu daha fena ya, kızın içinde beckham var ama oyunda beckham yok.

2. edit: age of da bilmektedir. mithology sini de.
var böyleleri. şu an knight, silkroad bırakmış lol oynamaya geçmiştir.

sonuç; bir boka yaramaz ama can sıkıntısını alır bazen. kötü değildir.
her şeyden önce saygı duyulası, eski toprak insandır. candır.
Meslek liselidir o bacımız. dersten kaçışın vazgeçilmez aktivitesine kendini kaptırmıştır.
Supernatural bir varlıktır. Eğer varsa hemen korumaya alınıp, muhafaza edilmelidir. Kıymeti bilinmelidir. Kıymetini bilmeyenler uyarılmalıdır.

Edit büdüt: Bende saçmalamayı bırakıp finallere çalışmaya başlamalıyımdır.
karşı komşumuzun kızı şirin ve tatlı bir kızdır ama pes de acımaz koyar. yan komşumuzun kızı counter da hiç affetmez çok pis pusu kurar.
daha önce pes ve counter oynamış kızdır. ağabeyi olma ihtimali yüksektir.
ya üzerinde çakma yelekler, dandirik pantolon ve üst baş olan bir apaçi, ya da tombik bir bireydir. ne yapsınlar böyle kızı, siksen sikemezsin de.
gta yı da biliyordur.hatta playstationda oynuyordur. (bkz: 1insan)
"n'olur sis atma aşkım" diyecek olan kızdır.
bir age of empires bilen kız değildir.
evlenilecek kızdan ziyade kankalık yapılacak erkek fatmadır.
Hem pes oynuyorum counterı da oynadım zamanında ayrıca mafia yi da bitirdim hiÇ öyle erkek Fatma gibi bir tipimde yok bakımlıyımdır hatta demekki hepsi bir arada olabiliyormuş.
eski kız arkadaşımdır. peside öğrettim cs'yi de zamanında.

m4 ve keleşte uzmanlaştı. peste barçayla uzmanlaştı. clanımız bile vardı lan. vay amk. terketmeyeydi iyiydi.
evlenilesi kızdır.
bootcamp yapılası kızdır.
tüm oyunları gösterirsin öğrenir de, fakat sonra sana bir karaman oyunu yapar aklını alır gider, peste çatala takmış, counterda pusuya yatmış kadar itin götüne sokar kalırsın. açık ve net korkarım o tiplerden.
Şöyle kızdır böyle kızdır tespitleri yüzünden severek oynadığım oyunları gizlemek zorunda kalmaktayım. Ama o kız benim. Mahmut abi de deseniz, şerafettin de, erkek oyunu değildir onlar. Tanım: barbie giydirmeyi sıkıcı bulup, yeni heyecanlar arayan kızdır.
hele dotada triple kill yapıp mmmmm monster kill dedirtiyorsa yarın basarım nikahı.