bugün

(bkz: erkeklerin pes e duygusal yaklaşması)
(bkz: pes oynamakla kalmayıp gol yemeyen kız)
birde seni yenebilecek kapasiteye sahip ise evlenilebilesi kızdır.
uğruna şarkılar yazılası kızdır.
bana frikik yapmasını beklediğim kızdır.
bir türlü karşıma çıkamayn kızdır. ah bir çıksa da beraber oynasak.
geçen hafta televizyonda görülen kızdır. bir arkadaşım telefon açtı 'çabuk kanal d yi aç' dedi. inanamadım, bir kadın rol geeğide olsa pes oynuyordu. mutluluktan ağlayacaktım lan. her erkeğin arayıpta bulamadığı kızdır.
erkek:gelde beste koyum
hanım kızmız:aaa terbiyesiz
erkek:sensin terbiyesiz ben senin o topçulara bakmak için oynadığını bilmiyom sanki
kzımız:gerçek gibi ama
erkek fatma.
(bkz: aga eline veren bile var yaa)
genelde kendi kalesine gol atar. (Bkz: ben) * bi de bunlarin smackdown oynayani vardir o daha kotudur. Genelde yakisikli olan dovuscu secilir ve kiyafetleri yorumlanir.
çoğu erkeğe çekici gelicek kızdır. *
hayal kurmaya gerek yok ps3 ten anlıyor futbol maçlarını seviyor ve pes oynuyorsa güzel değildir. güzelse senin değildir. seninse bir kaç gün içinde aldatıcaktır. yoktur abi böyle bir kız.

burdan kendisine sesleniyorum seni bulabilmek ümidiyle bütün kız arkadaşlarımı aldatmamın sebebi sensin.
(bkz: hani nerde)
bir üst modeli de peste sevgilisine fark açan kızdır.
sevgilinin gönlünü yapmak isteyen,göze girmeye calısan kızdır.
sevgiliden ziyade kanka olunası kızdır. lakin, pek bi şeker pek bi ciciyse sevgili de olunabilir.
denk geldiğimde attıracağımdır. kaleciyi açarım attırırım ona golleri. canım benim, yirim.
(bkz: pes doğrusu)*
amma takılınmış bu konuya nolcak abi altı üstü oyun dedirten başlık. daha ne oynayan kızlar var sizin haberiniz var mı? pes de pes amk.
varlığımı uğruna armağan edeceğim kızdır. yeterki dizimin dibinde benle oynasın her maç kaybetmeye kaleciyi açıp orta sahadan gol yemeye razıyım.
fifaya geçmiştir.
çok yakın arkadaşımdır. bir çok erkek arkadaşımdan daha iyi oynar, bazen de beni yener. bunu yapması hoşumada gitmiyo değil he.
bazı erkeklerin böyle de tabuları var işte. Mesela bunlardan biri bu. Kızlar pes oynamaz. Kendilerine ait farklı zevkleri olamaz. Neden olmasın arkadaşım? Bu kızlar da insan yahu. Hepsi prenses olacak diye bir kural vardı da biz mi kaçırdık acaba.
erkeklerin hayal güçlerini ve ne kadar pembe olduklarını ortaya koyan kızdır*.pardon bölüyorum ama çirkinse kankanın ötesine geçemeyendir.
Sadece pes değil hemen hemen her türlü oyunu oynayabilen, muhtemelen en az 2 erkek kardeşi olan (ki onları izleye izleye öğrenmiştir) ve sevgilisinden hiç ayrı kalmak istemeyen kızdır. Nadir bulunur, ancak yok değildir.
(bkz: Umudunuzu yitirmeyin beyler)