bugün

mukemmele yakından daha yakın...
görsel
ağlayarak tepki verdiğim veda.

gidme :'(
şöyle görüntülere sahne olabilir.

görsel
görsel
görsel
görsel
https://www.youtube.com/watch?v=rcTsv50Fd34
düzenleyeceği sözlüğe veda partisinde sözlüğün tüm kızlarını toplayacakmıştır.
kıyamam lan size..

görsel

görsel

görsel

amelie sen yapma bari..

görsel

görsel

görsel

başkan sen de mi..
görsel
oyun eksi ya da artı olmasından çok mutlak değerine bakan şahıs.
görsel
kadın namusuna atıp tutan, ona buna kaşar demeyi görev bilmiş, kadınlar sekten başka bir halta yaramıyor diyecek kadar da sap yazar.
nickaltımda yapılan bir suçlamaya dair ne yazsam "östtökö entröyö röförö ödüyür" diyerek silen ergen zihniyetli moderasyona kafam girsin!!!

ayrıca başka yazarlar hakkında şahsen yazmış olduğum 60 entry'i "polemik başlatıcı" olarak silmelerine rağmen, nick altımda dava etsem havada karada sikeceğim yazar zırvalarını hala silmeyen yanlı ve goygoycu, günübirlik denetimci ve idare acizi moderasyona vücudumun geri kalanı girsin!! ulan adam gelip nick altımda sövüp sayıyor, daha ileri gidip iftira atıyor, misal kimlik bilgilerimi veriyor, ben cevap verince üstteki entry'i refere ederek vermiş oluyorum. neyi refere edecektim dalyarak? olmayan adaletinizi sikeyim sizin. hee bak iyi referans. kimse bani olmayan bir şeyi siktiğim için suçlayamaz.

beni bilen bilir. yazdığım ve savunduğum her şeyin arkasındayım. burada bana sövülmesi de övülmem de zerre-i miktar sikimde değildir. ben de herkes gibi yalnızca kendi hayatının başrol oyuncusuyum. yani yan rol oynayan birinin fikirleri bir yere kadar beni enterese eder. art niyet radarım vardır ama eleştirilmeyi de severim. önce samimi olacak beni diline dolayan kimseler. fikirlerim içinse gailem; attığım taş can yakacak aga, fikir dediğin balta gibi olacak yerleşik yavşaklığı kökten söküp atacak. ya bir şeyleri değiştirecek adam dediğin ya da siktir olup gidecek. dolayısı ile en ön cephede savaşıyorum insanın iki yüzlülüğüne karşı. ringe çıkmışım, yumruğu da yeriz eyvallah.

ancaaak gelgelelim insanların kendini savunma hakkını elinden alırsanız, atıyorum bir insanın elinde kalan son onuru elinden alırsanız açık ve net konuşuyorum sizi tek celsede siker atar. yettiniz artık.

"polemik başlatıcı entryler silinir sayın yazar."

polemik mi? aha polemiğin tillahı.

hadi bunu da silin sayın amına koduklarım.
--spoiler--
sizi hayal kırıklığına uğratacağım için üzgünüm; lakin ben böyle biriyim.
--spoiler--

c. bukowski
(bkz: oral seksin kadına hakaret olduğu gerçeği/#24964080)

güldüm.
Radikallik maskesi yuzune tam oturmayan gizli homoseksuel yazar.
yazdığı entry ile yüz kaslarımın amına koyan yazar

(bkz: #25000828)
görsel
görsel
gerçekten yaratıcı bir yazar. hep yazsın denilenden.
Doğum günüsü.
kutlu olusu. *

mutlu yıllar ciğerim.
canıııım. doğum gününü de haber veriyor yerim...

doğum günü kutlu olsun yazarıdır. nice yaşlara, mutlu ve sağlıklı olanından.
tespit tadındaki ayarlarıyla zamanlı zamansız güldüren.

(bkz: #25882174) * *
bir çeşit bilinçaltıdır.

bu yüzden kabul edilmesi ve anlaşılması pek kolay değil. burada yazdığım her bilgi gerçek olmak zorunda değil. bilmem anlatabildim mi? gerçi kimse "yoğurdum ekşidir" demez ama ben elimden geldiğince her yoğurdun ekşi olabileceğini anlatmaya çalışan biriyim.
Akıllı çocuk. Severim keratayı.
call of duty mw3 oynamış olması muhtemel yazardır.