bugün

çok acıtır,canınız çok yanar ama kıvrandırmaktan öte "lan bi daha çalışcak mı acaba makine" sorusunu akla getirir.ayrıca soğuk havada yendiğinde tadı apayrı olur.
penise tekme yemek insanın canını yakmaz.hayalara yenmiş tekme adamı haşat eder.öyle çok ağrırki öleceğinizi sanırsınız.bir de ilginç olan şey kan dolduğu için penis sertleşir.etrafta bayan varsa daha da bir rezil durumdur...
allah saklasın dedirten, tekmeyi başkası yese bile içinizi sızlatan tarif edilemez bir acı.
işeyin geçer.
yürüyüş şeklini değiştirir. bir süre hayatınıza penguen olarak devam edersiniz.
Penise değilde altındaki iki sadrazama tekme yerseniz, dayanılmaz bir acıyla haykırırsınız.
Kadınların erkeklere göre anatomi olarak daha şanslı yaratıldığını gösteren, o anda erkek olduğuna pişman ettiren durumdur. Yaş ilerledikçe o ağrının azaldığı söylenir. Kavgada bunu yapan adam değil ibnedir.
hayatınızın normal hızda değilde x48 frame ile sepya bir şekilde, film şeridi gibi geçmesini sağlayan eylem.
penisin darbe eşiği yapı itibariyle insan elinden daha yüksektir. başka bir deyişle penise atılan tekme penis sinirlerini ciddi şekilde uyarmaz, ciddi acılar yaşamanıza sebep olmaz. binaenaleyh başlıktaki maksat testisler ise mevzu değişkenlik gösterecektir. bu husus taşşakları ceviz kıracağıyla sıkmak başlığında irdelenmiştir.
ortaokul yıllarımda bizzat bi kız tarafından bana hissettirilen insanı bi süre tarif edilemez acılara yönlendiren allah kimseye yaşatmasın dediğim olay.*
bazı embesiller tarafından şiddetle inkar edilse de bal gibide penise tekme yenilir.

ne acıdır, ne ağrıdır, ne de sızıdır. tuhaf bir hisdir bu.

lise yıllardımda ka$ar tipli, kıçı ba$ı oynayan, kendini tutti frutti'nin angelique'sı sanan bi kız el kol hareketleri yapmaya baslar :

- iki dakka rahat dur
+ durmazsam ne olur lan bıdı bıdı 3hu3hu3huh3uh ( sırna$ma polimleri, afralar, tafralar)
- rahat dur dedim
+ durmuyorum lan
- rahat dursana .rospu
+ neeeee çaaaaaaaaaaaaat
- hınk öhööö ahhggggghh

söz konusu darbe taban ile yapılınca bal gibide yenilir.

penisi olmayan, ya da hermafrodit olup cinsel organlarında ayırım yapanmayanlar adına üzgünüm.
tanrının kadınlara kendini zor zamanlarda erkeklerden koruması için verdiği nimet.
penis'e tekme yemek sanıldığı gibi can acıtmaz, hadım bırakmaz. can acıtan, hadım bırakan, adamı inim inim inleten yumurtalıklardır canlar.
(bkz: sizin hiç yumurtanız olmadı mı)
(bkz: kasiklara top carpinca zorla isettirilmek)
Bazı erkeklerin çok hakettiğini düşündüğüm durumdur.