bugün

Böyle sözde dinci dinsizlerin soyu sopu kurur inşallah.
pendik, çok sakat var. keşke mininin üstüne bir şey daha giyip kadıköy'de çıkarsaydı. bak kadıköy'de böyle şeyler olmaz.
dinden beyni yanmış abdestli şakirtlerin saldırdığı kişidir. zaten nerede bir saldırganlık varsa altında din çıkıyor. bence sorun erkek veya kadın olmakta değil yobaz olmakta ve bunu sağlayan da din.
sorunun esas kaynağına inmeden de burada ne yazsak boş. bunlar yarın başka bir kadını bulup açık giydi diye döverler. bu cehalet bitmeli. yoksa burada şimdi ben ana avrat sövsem neye yarar?
hiçbir boka yaramaz.
Kural 1 : kadına el kalkmaz dingiller.
Bizde sote yerde bir türbanlı bulur azıcık okşarız ödesilir elbet. Bir sizden bir bizden.
iğrenç yobazların hain saldırısıdır. ne yaparsanız yapın laik ve çağdaş türkiye cumhuriyeti' nin üstünü karalayamayacaksınız. karşınıza her zaman tepki ve öfke çıkacak. unutmayın bunu sakın.
Böyle bir olayla karsilasirsam kizi ölümüne korumaya çalisirim o lavuga allah ne verdiyse dalarim.
bir gün umuyorum ki böyle bir olay kadıköy gibi bir yerde olacak. onu yapan adamın taşaklarını ellerine verecekler. umuyorum ki olacak.
ülkenin bokunun çıktığını gösteren olaylardan yalnızca biridir.
(bkz: islami terör)
Kız olay sonrası twitter hesabı açmış ve hala taciz ediliyor

görsel

Bu ülkede kadın erkek ilişkileri düzelmez assan da kessen de. Çünkü bi kesim islama göre yaşıyor diğeri yok sayıyor eskiden millet bunun için savaşıyormuş şimdi aynı ülkede yaşamaları bekleniyor.
Hala su yazilanlar utanctir.

Ne yazik ki bir tane degiller soylari tukenesiceler her yerde.
Bir Trabzonlu olarak söylüyorum . Canım milletimin bol sayıda beyinsizi mevcuttur . Cahildir efendim yapıyor ..