bugün

olympiakos'un yapmak üzere olduğudur.
baya güldüğüm olaydır ; ancak olcayın zafer pozundan daha az gülünç olduğu da kesindir.
Penaltılarla kupa kazanıp 15 sene konuşanlara dert olmuştur.
biten sekiztaş geyiklerinden sonra hunharca saçmalamanın yeni örneklerine sebep olan sevinme olayı. dur bakalım daha neler göreceğiz?
Lovren son penaltıyı kaçırdığında 'Gol be gol ' diye sevinen iyi niyetli taraftara sahip olmadık mı hepimiz ?
iyi bir galatasaraylı olarak eski günleri anımsadım,aynı mutluluğu yaşattı bize.
helal olsun beşiktaş,finale kadar yolun açık olsun !
Cahilin derdi. Futbol bilgisi 90+120 kadar olan adamdan akıllıca birşey beklemeyin beyler.

Edit: silik futbol demiş. Ulan enik baban bile ananı böyle ezememiştir seni yaparken. Gözünle izle maçları.
''tüh be, atladık ama penaltılarla yau... yaramaz bize.'' mi desin adamlar ? zikimdirik muhalefetini yapacaksın diye bu kadar da mallaşma plz.
tur atlayan taraftarın sevincini içinden geldiği gibi yaşamasıdır.

ben sevillayı penaltılarla elediğimizde babamı omuzlamıştım. az daha güçlü olsam tavana falan atardım herhalde. o an insan ne yaptığının farkında bile olmuyor hakikatten.

sonuna kadar gitmeniz dileğiyle beyler.
Çok saçma söylediğin. ilk maçta etkili olan Liverpooldu ama kaçırdığımız net pozisyonlar vardı. Skoru biz yapabilirdik. ikinci maçta tamamen tersi oldu. Bunun nedeni kanatlarının etkisiz kalması. Motta'nın 2dk'da 1 pazara gitmesi vardı tabi ilk maçta. Opare şansını iyi kullandı ve formayı hak edebileceğini gösterdi. Tebrikler KARTAL'IM.
beşiktaşın liverpool'u elemesiyle yaşadığı haklı sevinçtir. aslında liverpool kendini elemiştir mantıken ama sonuç odaklı bir dünyada yaşadığımız için tüme varmakta kullanılan yöntemler çok da önemli değildir aslında.
Önemli olan tur atlamaktır, penaltı, kırmızı kart durumları farketmez, sebebi ise amaca ulaşılmıştır, tur atlanmıştır, nasıl ve ne şekilde olduğu konusu önemli değildir.
beşiktaş jimnastik kulübü'nün yaptığı eylemdir. 90+120 dakika silik bir futbol oynayacaksın, rastgele bir golle uzatmaya gideceksin ve ihtimali %50 olan vuruşlarda şansınla gol atacaksın ve balıkesir'in çılgınları gibi sevineceksin. işte jimnastik kulübü bu yüzden büyük takım olamayacak hiçbir zaman.

edit: çemişgezekspor'luyum