bugün

amacı önemli değildir efendim, izin verildiği taktirde şahsen direkt yalarım.
Biraz rahat olmaktır.
hangi renk istersin canım kardeşim? Mesela kafanda bluz için hangi renk var? Söyle de ona göre giyinsin insanlar.
bacaklarına baktırmaktır.

Eğer birde topuklu giymişse hanesine birde popoya baktırmak eklenir ki amacına ulaşma oranı %99'ın üzerindedir.
dikkat çekmek olabilir.
normaldir.
kadın dediğin dikkat çeker.
pembe gönlüm sende mantığını kendisine ilke edinmiş kadındır. abaza erkeklerin akşama malzeme hazırlaması için ön ayak olan iyilik perisidir.
insanina göre değişir bi ge genel evde çalışan kadın için müşteri bulmaktır ama bi iş kadını için dikkat çekmek olabilir gerçi 2 side aynı kapıya çıkıyor.
(bkz: bir giyim tarzı olarak fahişe konsepti)
amacı kimseyi ilgilendirmez. ama, bacaklarının güzelliğine güvenip, sıcak havayı fırsat bilip giymiş olabilir. ya da bu sıcak havada etekle daha rahat hissetmesi de sebep olabilir. ama sebep ne olursa olsun yargılanamaz.
(bkz: cinsel tarzıma karışma)
içinde siyah tanga olması muhtemeldir.
la nesi çözümsüz? sarı gibi, mavi gibi, turuncu gibi bir renk işte pembe de. neyi sorguluyosunuz şu sıcakta bilmiyorum ki ben?

tanım da verelim; dünya barışını tesis etmek isteyen kadının mini eteğinde pembe rengi seçme yoluyla bilinçaltına mesaj vermesidir. yuh yani. (bkz: şimdi beni küfrettireceksiniz)
http://s1.directupload.ne...mages/110531/ehptp2rx.swf
mevsim yaz olduğu için açık renkli kıyafet giymesi daha iyidir. o sıcağı çekmektense iyi yapmıştır. elbise giyince iyi de mini etek olunca kötü mü?
tecavüze uğramak istiyorsa pembeyi giymiştir. Otobüste sadece fordculuk yapılıp sürtmelerini isterse maviyi giyer, havası yoktur sadece laf atılmasını istiyorsa yeşildir. Renklerin anlamlarını bilip giyinen kadındır.

edit: kötüleyin kötüleyin. ince espride hata olmaz.
(bkz: nasıl fantezileriniz var olum sizin)
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam menşeeli sanılan düşünce.

(bkz: bir yazarı entry sinden tanımak)

bu arada menşee böyle mi yazılıyordu?
seksi görünmek, sözlükte bu şekilde başlık açtırmak...