bugün

(bkz: zafer partisi nin cumhurbaşkanı adayı mansur yavaş) başlığını açtığımızdan beri sarı muhalefet trollerinin ve de aktrollerin papağan gibi tekrarladığı söz öbeği...

zafer partisi genel başkanı ümit özdağ, mansur abi'yi göreve davet edip cumhurbaşkanı adaylığını destekleyeceğiz açıklamasından sonra bile bunu yazanlar var.

günler önce zafer partisi'nin adayının mansur yavaş olacağını yazdığımızda buna inanmayanlar şu an bir hayal kırıklığı, bir panik yaşıyorlar ve nereye saldıracaklarını bilemiyorlar.

şimdi de ankara bşb sözcüsünün yaptığı açıklamayı göstererek mansur yavaş'ın bu durumdan haberdar ve taraf olmadığını yazıyorlar.

sevgili gençler.
ümit özdağ bir hoca, bir profesör...
mansur yavaş ile görüşmeden böyle bir şey açıklar mı sizce?
elbette ki gerek ümit özdağ, gerek zafer partisinin üst düzey yöneticileri ile mansur yavaş ve mansur yavaş'ın danışmanları sürekli temas halindeler.

mansur yavaş halkın kendisine gösterdiği teveccühe kayıtsız kalacak bir insan değil, hepimiz kendisini tanıyoruz.

şimdi nereye saldıracağını şaşırmış olan aktroller ve sarı muhalefet trolleri ne yazarsa yazsınlar, göreceksiniz seçim takvimi belli olduğunda sayın mansur yavaş kuvayi milliye'nin kendisine yaptığı çağrıya kayıtsız kalmayacak ve vatanseverlerin cumhurbaşkanı olarak cumburlop ittifakına ve 6'lı masaya hezimeti tattıracaktır...

unutmayınız, 100 sene önce afyon'daki yunan savunma mevzilerini gezen hacianesti de kendine güveniyor ve "tüm cepheyi gezdim mustafa kemal adında bir kumandana rastlamadım" diyordu.
26 ağustos sabahı kocatepe'den sincanlı ovasına inen bozkurtları ancak ve ancak ege denizi durdurabildi...

mansur abimiz vatanseverlerin cumhurbaşkanı adaydır.

mansur yavaş'ın bundan haberi var mı diye soranlara cevabım; evet haberi var.

hadi şimdiden hepinize geçmiş olsun.

tengir budun bunu da yazmıştı dersiniz...
"bundan mansur yavaş' ın haberi var mı?" diye sormuştuk. yokmuş.

not: iyi be... ben de tengir budun partisi (tbp) kurayım. cb adayı olarakta mansur yavaş' ı göstereyim. böylece "şaka" ya devam edelim. ümit özdağ akp' nin değirmenine su taşıyan şark kurnazı' dır. tıpkı muharrem ince gibi. tıpkı tansu çiller gibi.

not:"zafer partisi'nin cumhurbaşkanı adayı mansur yavaş" başlığına da da üstteki entry girilmiştir.
sadece mantık yürüterek cevaba ulaşmak, profösörlerin aptalca şeyler yapamayacağına inanmak rüyalarda yaşıyor olduğunuza dalalet ediyor olabilir.
eğer bir siyasiyi bir koltuğa aday gösterecekseniz o "adaydan" izin almaniz gerekir.
dr, doç, prof olmanız "emrivaki" yapmanız için sebep değildir.

not: mansur yavaş baş tacıdır. adamdır. partisi ve kurduğu ittifak aday gösterirse oyum onadır. onurla.
mansur'un bundan haberi olabilir ama kemik bir sosyal medya topluluğu ve kronik ankara milliyetçileri haricinde sevilmediğinden haberi yok.

mansur abi, sen bu twitter'da seni gazlayanlara güvenme. onlar zamanında muharrem ince'yi de gazladılar. bizden sana oy moy yok, bilesin.
"ümit özdağ'ın adayımız yavaş demesi beni rahatsız etti." - mansur yavaş.

https://halktv.com.tr/mak...beni-rahatsiz-etti-672414

allah'tan haberi varmış. bir de haberi olmasaydı.

siz siz olun, bu zp'lilere güvenip yola çıkmayın.