bugün

Bruker'in yolundan giderek gerizekalı başlıklar açmaya devam eden peder zickler arkadaşımızın açtığı bu tarz başlıklara kaale alınıp bir şeyler yazılmasının yanlış olduğunu düşünüyorum.. Bunuda sevgili yazar arkadaşlarla paylaşmak istiyorum.. Bruker bir yazısında demiştirki "açılan gerizekalı başlığı dolduran insanlar başlığı açandan daha gerizekalıdır" bu cümle bile mantıklarının nasıl çalıştığını ve ne kadar da zeki(!) olduklarını anlatıyor sanırım.. Kendilerini tatmin ede dursunlar.. Saygılarımla...
Bruker'in yolundan giderek gerizekalı başlıklar açmaya devam eden peder zickler arkadaşımızın açtığı bu tarz başlıklara kaale alınıp bir şeyler yazılmasının yanlış olduğunu düşünüyorum.. Bunuda sevgili yazar arkadaşlarla paylaşmak istiyorum.. Bruker bir yazısında demiştirki "açılan gerizekalı başlığı dolduran insanlar başlığı açandan daha gerizekalıdır" bu cümle bile mantıklarının nasıl çalıştığını ve ne kadar da zeki(!) olduklarını anlatıyor sanırım.. Kendilerini tatmin ede dursunlar.. Saygılarımla...
kim kiminle dalga geçiyor acaba desekte bazı yazarların galiba yaptığı şey...!!!

(bkz: esefle kınıyoruz efemm)
tarzına uygun olarak entryler giren peder zickler'in yanlış anlaşılması.
dikkat etsin de dalga onun boyunu geçmesin dediğim durumdur.
amaca ulaşılmıştır.
işte çoğu başlık altında kendini göstermiştir.
artık huzur içinde sözlükten atılmayı ya da çaylak olmayı beklemektedir.
daha sonra başka bir üyelikle belki yine armaıza gelecektir.

(bkz: sözlüğü babasının çiftliği sanmak)
(bkz: eşeğin kulağına su kaçırmak) gibi alternatif konularda da arkadaş öncüdür.
gerekli şartın yerine gelebilmesi için öncelikle peder zickleri zicklemek gerekir ki, bırakın kendi halinde oynasın derim ben. oynar oynar sıkılır gider. amaaaa, inatla böyle başlıklar açılmaya ve dahi içine benim bu yaptığım gibi beyanlar girilmeye devam edilirse daa çok zickler gelir gider...
böyle bir şey yaptığına veya yapabileceğine inanan kişilerin ruh hallerine üzüldüğüm durumdur.
o bizle dalga geçerse bizde ona dalga geçirelim
ilgilenilmesi gerekir, çocuklar ilgi bekler,3-5 dakika oynayalım geçer hevesi...
dalga geçiyor mu geçmiyor mu bilemem ama sabah-akşam sözlükte bu elemanın lafını duymaktan bıktık, kendisi yazar olmuş ne yazarsa yazsın ama yetti peder zickler lafı duymak pardon sol tarafta ismini görmek dediğim başlık.
bir insani allahin yaparsan oda sana allahlik yapar kendini birseylerde ustun zanneden insanlarin yaptiklarinin kale alinmamasi gerekmektedir hede
(bkz: ava giden avlanır)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar