bugün

saat 9.30 dan sonra yayinlasinlar galiba prezervatif reklamlari da öyleydi.
Regli hastalık sanan dostlarımızın talebi.
Herkes sağlık ürününü özgürce tanitabilmeli
yobazlıktır. erik gibi kızlar oynuyor reklamlarda .
Yok artık. insanlar neden rahatsız olacağını şaşırmış.

Bunu destekleyenler büyüyünce de hamile kadından tahrik olacaklar muhtemelen.

Regl olmak her sağlıklı ve genç kadının doğasında olan bir şeydir. Soran Çocuğa da gayet uygun bir dille açıklanabilir. Esas Sizin açıklama yapmanınız bu tip şeyleri tabulaştırır.

Aynı çocuk anne/baba/dayı ben nasıl dünyaya geldim diye de soracaktır. O zaman üremeyi de yasaklayalım. Böylece sorulardan kurtulmuş oluruz.

Her şeyi yasaklanan neslin yasaklamayı bu kadar içselleştirmesi ayrıca üzücü bir durum.

imza: yasak merve
niye ahlaksızca bir şeymiymiş? neşeli olma konusu yasaklanabilir ama.
gündüz çizgi film kuşağında yayınlanıyor zart diye yok emici kanallar yok kanatlar uçuyoz falan. bu milletin değerlerine hiç saygısı olmayan gavur zihniyetin bi an önce yasaklanması lazım. ihtiyacı olan zaten gidip alıyor amk. bu ne gerzekçe iş çoluk çocugun aklını bulandırmayın.
Kuzenim çıkınca yere bakiyor bıktım kızlar utaniyor belliki. Kişiye göre değişir belki bilmem ama kaldirilsin bıktım.
kaldırılsın diyenlerin özgür bir biçimde bakmaması, gerekiyorsa da güney-körfez ülkelerine taşınabileceğini söylemek istiyorum. ped markaları, kadının ovülasyon durumundaki sancısını ve leke durumunu en aza düşürmeyi hedefler ve hedef kitleye pazarlama yapar. öyle düşünmedin o yasaklansın bu yasaklansın demek yok. ben de diyelim ki şeker hastasıyım canım şeker istiyor, "şeker reklamları kaldırılmalı" diyebilirim ama demiyorsam sebebi kendimden farklı olan insanlara saygı duymamdır. size de tavsiye ederim, her insanın sizin gibi olmayacağını kabul edin ve bu saçma isteklerinizden vazgeçin.
"insanın ahlakını bozuyor"
Evet o kadar prezervatif reklamlarındaki müstehcen görüntüler bozmuyor, ped reklamı bozuyor.

Nasıl bozuyormuş bir onu da açıklasanıza.

Edit: sonuç olarakta ne için olursa olsun -ki annenizin, kardeşinizin ya da belki eşinizin hayatında olan Doğal bir şey- bir ürün ve piyasada tek marka değil, satımının yapılması için reklam yapılması her ürün gibi normal kesin boş yapmayı.

Bu zihniyetteki insanları bir güzel sikiceksin.
Ahlak ve ar ayaklar altına alındığı göstergesidir.
olması gerekendir. o ahlaksız pedin o saatte reklamda ne işi vardı? ahlaksız pislik ped seni.
Ped reklamını bile ahlak dışı bulan ve hatta tahrik olan Abazaların yasaklanması, insanlardan soyutlanması vatan millet için daha hayırlıdır.
Eyyyyyy ped sen kimsin ya?
Ülkede onca sorun varken sizin tek derdiniz bu mu gerçekten?? Onca çocuk tacizcisi tecavüzcüsü dışarıda salına salına gezerken gıkınızı çıkarmıyorsunuz, ahlaka uygun buluyorsunuz. Ama iş pede, ped reklamlarına gelince ahlak dışı diyorsunuz. Her gün onlarca kadın dövülüyor, tecavüz ediliyor, öldürülüyor ama sizin beyniniz hala pede takılı.
Regl, kadınların doğal döngüsüdür. Şunu artık kafanıza sokun ve iğrendirici bir şey olmadığını içselleştirin. Ve de lütfen anlayışınızı "gerçek" sorunlarda gösterin.
olması gerekendir. (bkz: ped reklamlarının ahlakımızı bozduğu gerçeği) bu başlık altında yeterince anlattım zaten bu tür reklamların genç nesilleri kötü düşüncelere ve sapkınlığa teşvik ettiğini.
sucuk ve banka reklamlarinin da yasaklanmasi gerekir.
ahlak kısmını bilmem ama o reklamı görmem ve o kokunun burnuma tekrar gelmesi midemi fena yapıyor her seferinde.
doğanın dişi olduğunu ve her ay yeniden döllenmeye hazır hale geldiğini hatırlamak, neden bu kadar doğa dışı olarak yorumlansın ki.