bugün

Tercih edilesi pantalondur. Eğer öğrenciyseniz ve cüzdanınızda bugünden itibaren yalnızca 1 (bir) lira kalmışsa zaten o bile lükstür ya, neyse efenim dert transferi yapmayalım.
dikkat edin osuruğunuz pantalonu delebilir.
modası geçmiştir.
iki yıl önce taşlanmış kot diye 100 liraya satılan kotlar arasından kalmıştır. bu yıl taşlanmamış kot tercih ediliyor diye ucuza düşmüştür.
karton gibidir kısır yapması muhtemeldir.
10 liraya aldım tasarruf yaptım derken çamaşır makinesine atılınca 50 - 100 liraya aldığınız kazak yada tshirtün ırzına geçtiğinde ne büyük hata yaptığınızı anlamınızı sağlayacak bez parçasıdır.
bulunmayan pantolondur bulsam alıcam pazarda felanda yok 20 tl den başlıyo en az.
Bir hafta sonra atılacak olan pantolon. Evet.
Bir hafta bile dayanamayacak kadar kalitesiz olan pantolondur.
Kalitelidir. Evet.
parçacıdan alıyorsanız kaliteli ve eski olma ihtimali yüksektir. her türlü günü kurtarırsınız rahat olun. ama özellikle kot satan tezgahlar var 30 liradan satıyorlar genellikle kadıköy ve pendik'te o ürünler genellikle A-4'ten yapılıyor. Ayrıca gıda sektöründeki gıdalara renklendirici sağlayacak kadar boya veriyorlar. anneniz olmadan makine açarsanız en sevdiğiniz tişört lacivert olur ve yatma tişörtü olarak salaş bir şekilde hayatına devam eder. zira artık ütü istemeyecek kadar zavallılaşmıştır.
Bazı pahalı markaların çok küçük defolu malları pazarlarda oluyor. Onları buluyorum. Elim de yatkın biraz, biraz şekillendiriyorum, bir kaç şey ekliyorum falan çevremdekiler nereden bulduğumu soruyorlar.