bugün

Hasta hasta işe gitmekten daha çekilmez ne olabilir acaba? Hem de Pazar günü.
Çalışmaktır. Aslında hayatın hiç bir anında çekilmeyecek şey olan çalışmak, pazar günü daha bir çekilmez olmaktadır vesselam. ne yaparsın ekmek davası sayın seyirciler.
dışardan gelen inşaat sesi

yan komşunun susmayan piçi

araba kornalari..
Yüksek gürültü.
temizlik, ve ben temizlik yapıyorum.
otuz bir.
Sabahın yedisinde uyanmanıza sebep olan komşu çocukları.
Haftaya olan vizelere çalışmak.
kötü hava ve evde yapılacak çok iş ikilisidir. pazar temizliği pazartesi sendromuna bin basar.
yalnızlık. gerçi hiçbizaman çekilmiyorda bugün daha fazla belli ediyor.
evde annenin temizlik yapması tabi ki..
-gece gördüğüm rüyanın ve içeriğinin, sabahımı ve günümü etkilemesi
-trafik
-lüzumsuz telefon aramaları. Açmasam Bile sinir bozuyor. Pazar günü kimseyi aramayın arkadaş.
sabah sabah oda arkadaşının hunharca ses çıkararak hazırlanması nereye gidiyon sabahın köründe insafsız.
Kovboy filmi .
çalışmamaktır. eğer çalışmasaydım kafayı yerdim herhalde. zaten öyle dediler yetkili ablalar, abiler. Neyse bende cuma günü tatil.

Anlıyorum ama çoğunluğun tatil aşkını. bir şirkette parya olarak sürünüp tatil diye can atıyorlar çünkü; hafta sonu çalışmak onlara bir şey katmayacak patroncuklarına katacak.

iyi bir aşçı olun ve kendi işinizi yapın gerekenleri (insan, doğru zaman, sermaye veya sağlayacak insanlar) birleştirin. Bir kere geliyorsunuz şu boktan hayata değer mi lan risk almamaya.

Neyse çalışmam lazım.
Martı sesleri. Susmuyor çenesini siktiğimin kuşları.
Ertesi günkü misafirlik olayı için dip köşe temizlik yapmaktır.
tv de siyasi nutuklar.
erken uyanmak ve tekrardan uyuyamamak.
komşunun evde tadilat yapması.
Sabahın köründe buluşmak.
otuz bir.
Ansızın kavgaya tutuşan ebeveynler.
Çay burcu burcu kokmakta, ekmekler çıtır çıtır kızarmakta, sahanda yumurtalar göz gòz kıvam almakta iken, birden yükselen tansiyon, bağırış çağırış!
Haydaaaaa!

Pazar günü kavga olur mu alla'sen?
Salı et, perşembe et, c.tesi et ama pazar sus !
Taşınmak. Hele ki aileniz eşya delisiyse daha fena. Kendi evime çıkınca meczup gibi bir iki parça ile yaşayacağım. Eşya kadar boğucu bir şey yok. minimalizm kazanacak.
üst katta olan zangır zangır tadilattır. bugünü mü bulur insan yahu pazartesi 12-1'de yap çak çivini sök duvarı ne var bu pazar gününde az otur dinlen!