bugün

pazar günlerini sevmiyorum, arkasından adım adım gelen zor bir hafta var, pazar günleri tatilden çıkarılmalı bence, kahvaltı olayına gelecek olursak çatlak bir insanla hiç tadı olmuyor, yoksa anlam bol.
buna anlam yükleyen kapitalist düzendir.
Normalde çalışan erkek hafta arası kahvaltı yapmadığı için,pazar günüde evde çoluk çocuk keyif yapmak ister işin özeti budur.
Hafta içi yapılan hızlı kahvaltılardan farklıdır.

işe yetişeceğiz diye apar topar hazırlanıp aynı hızda yemek.

Oysa pazar günü istediğin saatte kalkar aheste aheste yatağından çıkarsın, rahat rahat kahvaltını hazırlarsın, kalabalık bir aile iseniz kahvaltıda toplanır birbirinizin yüzünü görürsünüz, öyle hafta içi olduğu gibi acele etmenizede gerek yok.

Ver bir çay daha içeyim hadi.
Özenli ve uzun uzun Kahvaltı yapmayı özleyen ve en önemlisi tüm aile bir arada güne başlamaya hasret Mutlu aile insanıdır.
Anlamlıdır.

Anlamsızdır diyen, odasında corn flakes yesin, kraker kemirsin!
yeni sevgili yapmış kişi. gel bakalım 5. yıla da don göt açık kahvaltı mı kalır ortada.
hemen hemen tüm aile üyeleri evde olduğundan dolayı keyifli kahvaltıdan sevindirik olmuş olan insandır. hoş görmek gerekir. eleştiri hep kolay, biraz da hoş görelim insanların bizim sevmediğimiz şeyleri yapsalar bile yahu.