bugün

asosyal bir pipilidir. ya pipi, çük bu ya. ne yapıyorsunuz onunla evde boş boş? tabi anca okşayın durun. başka bir bok yapmayın zaten. he arada bir de tuvalete gidip işeyin tabi. başka ne işe yarar çünkü o? hiç! ondan sonra benim neden ilişkim olmuyor. yahu sen kızı nasıl tatmin edeceksin be salak? yıllar o pipi ve seninle geçer mi? geçmez. bence sen öl.
pazar gününü evde pisipisisiyle geçiren erkekler de mevcuttur. sabahtan akşama kadar yatakta debelenir. film izler, yemek yapar. akşam dışarı çıkıp gezer tozar.
her pazar olmasa da bu pazar aralarinda oldugum guruhtur... ama evde degilim ki ben hastanedeyim... hemsireler de hic guzel degil ustelik.. ufsss..
kimseye bizim gibi erkeklerden zarar gelmez.
ipimle kuşaaaaamm Sikimle daşşşaaamm modunda takılıyorum. Çok da güzel oluyor. Ayrıca pipi değil yarrak.
(bkz: pazar gününden nefret etme nedenleri)
haftanın herhangi bir günü herhangi bir saatini geçirmesinden farklı bir durum yaşamayan erkektir. Sonuçta pipi dediğimiz organ vücudumuza entegre. E napalım yani şimdi? Pazar günü canım evde oturmak istiyorsa onu mu salayım gezmesi için, ya da dışarı çıkmak istediğimde evde mi bırakayım. Ben nereye pipişkom oraya!