bugün

sevişmiyorlar, bildiğin sikişiyorlar. polis gelip keline bir şaplak attıktan sonra bir iki de tokat atıyor. sanırım dövme sebepleri seks yapması değil, siken lazın daha öncesinde birini tehdit etmesi.

polisin kimi öldürüyon lan sen demesinden anlayabiliriz.

http://alkislarlayasiyoru...plakla-kendine-gelmesi-18
ekşide görmüş ve izlemiş olduğum video. açıkcası ilk kez polise küfür ettim.

edit: mal mısınız niye eksiliyonuz? adamın cezasını polis değil hakim verir baksana adama yazık lan.
güldürmüştür.

kadın da kırk yıllık esnaf gibi hiç bozuntuya vermiyor.
sanki alışık böyle durumlara.
üff yine basıldık gibi.

ulan bi otele falan git amk! çüşşş yahu!
hayvan gibi şey yapıyorsunuz yav
aşka vurulmuş bir darbedir. salih abi seks devrimini yapamadı, hep ondan bunlar. hahahahhaha.

da o nasıl bir rahatlık lan.*
o değil de dayının kelinden çıkan ses çok efsane amk ahahaha.
bunu yapanlar mı daha terbiyesiz, bunu kameraya çekenler mi?
videoyu izledim. şu an çatının kenarından yazıyorum yazıyı. amına kodum adamı o tiple, o kuru götüyle, karıyı çayıra yatırmış sevişiyor. biz hala hacı şakirin indirimli günlerini takip edelim. allahımmmmmmmmmm
Ses efektleriyle yarmış olan videodur.

+ çattt
- Ahhh
+ noliyi la burda asdfghjk
dayım parkta misyoner yapıyor valla... hiç gören duyan olur mu demiyor ! kuduz itler gibi sokakta çiftleşiyor resmen... mahlukatın en aşağısı...
ulan hala daha adamı savunanlar var. yok kadının yanında yapılır mıymış? yok öyle vurulur muymuş? lan gavat bu pezevenk parkta ulu orta yapabilecek ve kimseye de aldırış etmeyecek kadar edepsizse, yarın öbür gün afedersiniz bacına, karına, annene yaklaşmaya kalksa ne tepki vereceksin?
lan bide ahlaktan faln bahsedeceğinize gülmeyi tercih edin amk. olay komik işte, sanki dayıyı takdir edenler makarasına değil de ciddi yapıyor. ne embesil adamsınız amk.
kıyamet alametidir.

edep haya kalmamış.

köpekler gibi parklarda...
laz_dayı_public_seks_ormanda_yapıyor_izle.mp4

dayının kafaya vurulunca çıkan sesi en az 10 defa tekrar tekrar dinledim, gerçekten müthiş.
bu videonun kahramanının keline yediği tokattan çıkan ses, profesyonel bir ses mühendisi tarafından kaydedilip filmlerde kullanılmalıdır.
(bkz: türk polislerinin şiddete meraklı olması)
Abi ne bileyim iğrenç bir tablo. En çok kadına acıdım. Ne biliyim sokak ortasında sevişmeyin de kardeşim polis de bir garip insan utanır öyle birinin yanına gitmeye. Ağlamacak halimize gülüyoruz gibime geliyor.
iğrenç tablo.
Siz yine de sokakta sevişmeyin. Birini öldürdü mü bilmiyorum ama kafayı buldukları ve hatta sorunlu oldukları kesin bence o iki insanın.
Vay aq. O ses adamın kafasından mı çıktı lan.
Ot üstünde am sikmek.
- Ula hacan sok oni iceru daa.
- Sokayrum iste amirim.
- La oraya degul pantolonun icine daa.
bu başlığı görmek için beklemişim yıllarca bu muhabbete katılabilmek için. artık ölebilirim.
güncel Önemli Başlıklar