bugün

şaşırtan zihniyettir.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/196036/
genelde mutsuz bir evliliği, cinsel hayatı falan vardır. içten içe başkaları da mutsuz olsun ister.
kendileri gençken bir halt edememiş zihniyettir.

beter olsun. kudursunlar.
Altalta ustuste oturmadiklari surece rahatsiz olmayacak zihniyettir. Sirf bunu yapmak icin birbirlerini bulan ciftlere ise bir tarafimizla guluyoruz efendim.
yıllardır izmir belediyesini ele geçirmek isteyen ama geçiremeyen zihniyettir.
parktaki sevgililerin suç işler gibi cilveleşmesinden rahatsız olanlardır, ki ben de rahatsız olurum bu cinsi münasebetsizlikten.
insan gibi oturanlarından kimse rahatsız olmaz ancak yanımda ailem varken de 4 duvar arasında yaşanması gereken özellerini hayvanlar gibi ulu orta yapanlardan da rahatsız olurum ve benim gibi birçok insan da aynı görüştedir.
Ayrıca da parkta hayvanlar gibi tepişenler, ileride kuracakları yuvayla övünebilecekler mi diye rahatsız da olmamak elde değil. imza vatandaş..
parkta oturan çiftlerden değil, parkta yiyişen/oynaşan çiftlerden rahatsız olur bu zihniyettekiler. insan parka yalnız gittiyse rahatsız olmaz bu çiftlerden.
ama sevgilisiyle, anne babasıyla, karısıyla, varsa çocuklarıyla o parka giden kişi o çiftin ağzına sıçsa yeridir.

hep genç kalmayacaksınız. şimdi işinize geliyor kuralsızlık, alabildiğine serbestlik. edep kavramını benimsemek için ille kız evladınızı oğlanın tekinin koynundan almanız mı gerek?
erkek ise badem bıyıklara sahip olan zihniyettir. kadın ise orada ne işi vardır ?