bugün

çok büyük orospu çocukluğudur. olay sonrası bir süre araç sahibini beklemek gerekir, ha gelmedi mi seninde memleketi kurtarmak gibi önemli bir vazifen mi var, gitmen mi lazım o zaman sileceklerin altına ya da göze kolay görünür bir yere irtibat telefonu bırakman gerekir.

niye vurup kaçarsın be karaktersiz şerefsiz. sonuçta cebinden çıkan bir şey yok arabını zorunlu sigortası var kaskosu var. ne yani durup dururken insan 500 , 600 tl masrafa neden sokarsın bayram bayram.
bügün başıma gelen ağır orospu çocukluğudur.

benim 10 senelik medeniyet yüzü görmemiş barzo komşum arabama tampondan öyle hızlı vurmuş ki, araba bir metre sekmiş, plaka kırılmış plaka aydınlatmaları yerinden çıkmış tamponun alt tarafı yerinden çıkmış.yolda giderken baktım millet sellektör yapıyor bir amca yandan yanaştı yeğenim plakan düştü düşecek dedi.bi baktım tampon dağılmış sinirle eve geldim.bu amına koduğumun barzosunun haberi yok ama bizim otobarkta güvenlik kamerası var bugün bekledim belki gelir özür diler ama yarın kapısına gidip göt edecem orospu çocuğunu.