bugün

türkiyedir....dünyanın en boktan ülkesidir....arabistan'dan bile beterdir....arap gene parayı bastırınca 4 karı bile alıyo...bizdeyse çok garip böle 2 yüzlü bi ahlak anlayışı var...kadına herşey yasak erkeğe herşey mübah....parası olana herşey serbest parası olmayana herşey yasak...paran olsa bile çevren ve bağlantın yoksa fuhuş bile zor bu ülkede mk...

lan geçen 40 yılda bi alem yapalım dedik ataşehir'de eski bi mankene gittik arkadaş vasıtasıyla....neyse bugün kahvede okey oynarken rastlaştık bu ibneyle...lan baktım suratıma bakmıyo...lavaboya gitti geldi...bi daha suratına baktım oralı olmuyo....masadan kalktım izin isteyip bunu kolundan tutup dışarı çıkardım....noluyo olm dedim mk....hayırdır dedim...sana o kadar kıyak yaptık insan ufak bi jest yapmaz mı demezmi...beynimden vurulmuşa döndüm mk....sanki bana bedava karı ayarladı mal herif...lan gittik memur maaşı gömdük mk karıya...ne katkın oldu da ne istiyosun....neyse postayı koyup siktiri çektim gavata....

lan bu ülkede parayla bile seks yapmak çok zor...şerefsizim bak....canın seks mi istedi...internetten arama yaparsın karşına bi dünya fahişe profili çıkar mk....bi kısmının resmi gerçek deildir, bazılarına hiç güvenemezsin, bu işlerin adamı deilsen paranı alıp siktir bile ederler seni....o yüzden tutar arkadaş tanıdık vs aracılığı ile gidersin....bu sefer de ele güne maskara olursun...herkese yayılır...telefon numaranın elin fahişesinin telefonunda gözükür...o fahişeye bişiy olsa polis kayıtlardan gelir seni bulur ve rezil rüsva eder elaleme...

lan amsterdam'da frankfurt genelevinde 100 euro veriyosun sabaha kadar sınırsız kadın sınırsız içki sınırsız yemekle takılıyosun....schengen vizesine başvurmazsam puştum...bi daha hayatta bu ülkede alem yapmam mk...yapanı eşşek kovalasın...bu ülkede parayla seks bile çok zor mk....
Abi benim içim parçalandı valla ne çekmişsin be bilader.
Ağız tadıyla zina yaptırmamislar herife. Namu.. Aa pardon.
Adam Atatürk'ün mendili ya.
(bkz: bir dokun bin ah işit)